Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az aki élt az autóbeszámítá...

Ki az aki élt az autóbeszámítással? Mennyiért számoltak be és mit?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ hol, márkakereskedésben új, vagy használt, neppertől?

Anno családi Astra G vásárlásakor 2000 körül 400.000-ért számolták be a Wartburgunkat, ami teljesen jó ár volt abban az időben.

Tavaly cseréltem a Golf IV TDI-met egy használt másikra, az autót a kereskedő nem volt hajlandó megnézni a kapu előtt, vakon 300.000ért akarta beszámolni egy 3 millió feletti autóba. Nem számoltattam be, egy hét alatt eladtam 800.000ért

2018. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aprópénzt adnak érte, de ez a könnyebb út. Ha ilyen terved van, akkor jobban jársz pénzügyileg, ha te magad adod el.

Néhány dologra azért nem árt odafigyelni:

Úgy add el, hogy ne verd át a rejtett hibák tömkelegével a vevőt, mert visszamegy!

Kerüld az erőszakos, ügyeskedő, ellenszenves kiállású alakokat, mert azok később is visszamennek parádézni!

2018. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!