Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is reális, hogy...

Szerintetek is reális, hogy durván 2-3 éven belül elkezdődik magyarországon is a régebbi (2000-2004 közötti) dízelek ellehetetlenítése?

Figyelt kérdés

Vidéken Zalában lakok ,és egy b5.5-ös passat 1.9 130 lóerős PD-n gondolkodok.Főleg városok és települések között járok ,szóval lakotton kívül 90-es zónákat járom főleg.

De azt megpakolva ,így kapóra jönne a kombi 1.9 PD

De most azért félek venni, mert megveszem ,kitiltják őket 3 év múlva és buktam 1 milliót...


2018. márc. 22. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hiàba vagyok német pàrti, azért a japòkat nem kell félteni motorok terén, szerintem nem lesz gond a megbìzhatósàggal! Egyébként én valami gàz és villanymotoros hibridben nagyobb fantàziàt làtnék. Lpg+elektromotor vagy Cng+ elektromotor
2018. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Skyactive is csak újonnan nagy durranás, alig néhány éves autóknál már előfordulnak érdekes problémák, ami eddig nem volt jellemző a Mazda benzinmotorjaira. Azóta sem vette át senki ezt a technológiát, pedig már eltelt jónéhány évv.
2018. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!