Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson lefestését milyen...

Simson lefestését milyen festékkel javasoljátok?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy 2K festékkel szeretném, na de spray-s festéket vegyek vagy dobozos festéket, amit kompresszorral vinnék fel a felületekre. A festék alá alapozót is szeretnék fújni.

2018. márc. 24. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Szerintem, ha van gyakorlatod a fényezésben akkor 2K festéket válaszd és festékszóró pisztoly használatával.

Spray festékek általában rossz megoldásnak tűnik. kellő alapos előkészités után jól fog kinézni. Én valami gyárias szint választanék!

2018. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Gyakorlatom sajnos nem sok van festés terén, de édesapámnak van tapasztalata. Én pont valami egyedi színre szeretném lefesteni. A tank és oldaldobozok lennének narancssárgák, a ráf, kerékagy, sárvédő, teleszkópok lennének feketék.
2018. márc. 26. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!