Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell Golf 3-nak kerék-geometri...

TSkull kérdése:

Kell Golf 3-nak kerék-geometriát újra állítani, ha kivesszük a lengéscsillapítókat?

Figyelt kérdés

Ha egészen kivesszük a lengéscsillapítókat, tehát a keréktől is oldjuk őket, akkor egyértelmű, hogy kell. Viszont nekem a kérdésem az, ha csak a toronynál lazítom fel őket, hogy kicseréljem a toronycsapágy gumibakját, akkor is úja el kell vinnem geometriát állítatni? Ahogy én gondolom, az max. csak az utánfutási szögbe szólhat bele, de amint láttam ezeknek az autóknak ilyen állítási lehetőség nincs, legalábbis fent a torony részen.


Köszönöm.



#javítás #Golf III #futószög
2018. márc. 24. 14:43
 1/2 trophy ***** válasza:
Elvileg nem, mert plug-and-play. Ha az összekötőkkel meg mikkel mókoltatok, akkor lehet, de amúgy nincs jelentősége, mert a talpast ütöttétek ki belőle csak (gondolom én)
2018. márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 trophy ***** válasza:
Bocs, szarul írtam. Ti felül bontottátok. Szerintem ahhoz se kell állítani.
2018. márc. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!