Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le gazadasra a...

Miért fullad le gazadasra a motor?

Figyelt kérdés
A páciens egy Keeway matrix 50 2 ütemű léghűtéses. Elég ramaty állapotban volt mikor hozzám került. Kitakarítottam a karburátort kapott új akkumulátort, új olajat, az olajpumpat is kitakaritottam, új automata szivató + karbi tomitesei. Hidegen melegen egy gombnyomásra indul is szépen egyenletesen jár semmi gond. Gazadasra viszont egy bizonyos pontig felpörög, onnan ha tovább húzom csak lehörböl. Gyertyát is néztem jó benzin levegő keveréket már egy hete allítgatom de még mindig ugyan az. Segítsetek

2018. márc. 24. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Na igen. Benzin levegő keverék..

Nagygázon hangold maxra, makd adj neki egy kisnextra benyat h terhelest is birja(10%)

2018. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen csak ez egy szar kínai vacak, 2 állító csavar van a karbin, az alapjarati meg a levegő, a benzint csak fúvóka cserével tudnám állítani.
2018. márc. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!