Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom megnézni milyen...

Hol tudom megnézni milyen nagyobb alufelni való a kocsimra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Van egy Audi A4 Avant 2005 1.8t benzin autóm 16os felnikkel. Viszont le szeretném cserélni 18as vagy talán 19es felnikre, kérdésem, hogy hol tudom megnézni a 100%-osan pontos méreteket a felnihez? Amit ha megrendelek és elviszem egy szakihoz, akkor probléma mentesen kicseréli nekem. Gondolok itt az osztókörre, et számra és ami kell még. Sok szépet találtam, de vagy 5 ellenkező méretben és nem tudom melyik lenne a jó, mert mindegyikre azt irták, hogy jónak kell lennie a kocsihoz. Hallottam még egy olyat is, hogy a 19es már lehet nem fog beférni a fék és a kasztni miatt. Ez igaz lehet? Mit javasoltok, 18 vagy 19es? Nagyon köszi előre is.

2018. márc. 25. 10:54
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Miért ne férne be a fék miatt? A túl kicsi nem fér be, de a nagyobb miért ne?


Ha váltóméretet teszel, akkor a 19-esen már elég kicsi oldalmagasságú gumi lenne ami sem a komfortnak, sem a felninek, sem a futóműnek nem egészséges. A 18-as bőven elég. De nézz meg pár képet olyan Audiról a neten 19es kerékkel és döntsd el

2018. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor marad a 18as. Esetleg nem tudnal segiteni benne hogy hol talalom meg a 18as felnihez a pontos mereteket ami passzol ehhez?
2018. márc. 25. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
A4 alá befér a 19-es, tudom biztosan. De a 18-as bőven sok alá, ha használni is akarod az autót, akkor maradj a 18-nál.
2018. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi, akkor tenyleg 18 marad. Esetleg valaki tudna valaszolni az elso kerdesre is?
2018. márc. 25. 17:16
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Nézd meg a mostani felnid adatait (leveszed és belül), utána tudsz számolgatni hogy milyet is szeretnél, mennyire lógjon ki, stb.


[link]

2018. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2018. márc. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!