Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW Z4 roadstert (2006) vagy...

BMW Z4 roadstert (2006) vagy 3-as keménytetős cabriot (e93 - 2009) választanátok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2018. márc. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Legszivesebben semelyiket.Ha nagyon kabrio kell akkor Mercedes.

De ha mindenféleképpen választanom kéne akkor z4.

2018. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom nem ezt várod, de ha soha nem lenne autóm, akkor se kellene kabrió. Az az ami semmire nem jó, csak mutogatni.

Egy szűk valami, ráadásul nagyon drága ahhoz képest.

Na meg te se nagyon akarsz ilyen autót, mert ha bármilyet akarnál, nem itt kérdeznéd meg.

2018. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy senki se tud rossz szó nélkül korrekt válaszokat adni. Felőlem savazhatjátok a kabriókat ameddig akarjátok, akkoris élményautónak tartom. Nem kritizálom a kombijaitokat vagy szedánotokat én sem.
2018. márc. 25. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Z4. Árultam már mindkettőt és a Z4-nek sportautósabb feelingje van. Sok sikert kívánok! Nem értek egyet a kabrió nem autó kommenttel.
2018. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
a kabriónak semmi értelme amúgy.Hatalmas felárat kell fizetni azért mert szűkebb a csomagtartód és ha tetőre borulsz a nyakad és gerinced töröd.Jobb a klíma meg a tetőablak.
2018. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!