Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 53-55 liter tank benzinnel...

53-55 liter tank benzinnel 450 km?

Figyelt kérdés

Ebben volt 60 km főút is.

Mi a szarért eszik az autó ilyen sokat?

2000 ccm-es.

Olajat eszi néha, múltkor pl a nívópálca tiszta száraz volt, lehetséges hogy emiatt zabálta jobban a benzint?

Vagy hol keressem a hibát?



2018. márc. 27. 14:24
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Van rá pénzem ne aggódjatok.

Most viszem átnézésre.

2018. márc. 28. 05:03
 32/39 A kérdező kommentje:

#29-esnek, köszönöm!!

akkor nem panaszkodom. Pedig eddig úgy tűnt hogy kevesebbet evett volna. Mindegy akkor :)

2018. márc. 28. 05:04
 33/39 10 deka farhát ***** válasza:
Na, meglett, hova tűnt az olaj? :)
2018. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Nagyjából mire bemelegedett az olaj, alul kifolyt..

főleg gáz adáskor nyomta ki jobban.

Új csavar került a helyére, most szuper.


A BMW elleneseknek, az irigyeknek, az általánosítók, a boldog házasságban élő otthon matyizósnak üzenem, hogy tessék ilyen egy szar autó. Egy rossz csavar miatt már leoltjátok az embert, phuuu szar bmw, ipari hulladék, autót kéne venni stb..

elmondom nektek 20 éves ez az autó, és még mindig tökéletes. hibátlan. A tietek a 20 éves korra már rég a bontóban lesz az autó. Mert azok tényleg szarok mindentéren. Meg főleg ti vagytok azok.

Meg a szerencsétlen agyi felfogásotokkal kicsit kezelni kéne már, mert kb egy 5 éves gyerek értelmesebb nálatok.

2018. márc. 28. 18:27
 35/39 anonim ***** válasza:

Nem oltott le senki. Csak te azt hiszed hogy egy 6 hengeres kocsi 4 literből is elmegy.

Ezt a BMW nem szar autót, meséld el a sogorómnak is, amikor 3 éves 6-s cabrióban 9 millióért motort kellett cserélni 70 ezer km, mert hajtókarcsapágyas lett a motor.

Ő is szentül BMW fan volt, amíg le nem térdelt a motor. Utána venni akart egy 6M-st mire tanácsolta a jó barátja, hogy a turbó rosszul van tervezve és megégeti az olajat, havonta kell olajat cserélni, vagy elszáll a motor. A srác csak BMW-vel foglalkozik 15 éve, gondolom látott ő már csodát.

2018. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Először is, nem hittem azt hogy 4 literből elmegy.

Tudtam eddig is hogy 10-12 körül van a fogyasztása, csak most valamiért úgy éreztem hogy most jobban elfogyott a benzin, eddig nem igazán figyeltem a napi km számlálót, csak mentem vele meg tankoltam.

Aztán most mikor kíváncsiságból lenulláztam hogy megnézzem mennyit megy el egy tank alatt, aztán akkor láttam hogy kb 450 km alatt fogyott el annyi benzin. Ezért aggódtam csak egy picit, azt hittem valami nem oké vele. De hát akkor ezek szerint hála istennek nincs probléma.

:)

2018. márc. 28. 21:09
 37/39 anonim ***** válasza:

Háttő, azért nekem a 28i-nél is tovább tartott egy tank. :) Igaz, nekem 1-2 hetente bejön 150 km hosszabb út, így 10-11 közt alakult az átlagom. Ha azt a 60 km-t kivéve városban mentél csak, sokat hidegen, akkor viszont annyira nem kell csodálkozni.

Az új BMW-k sajnos tényleg elég hulladékok. Ezek még jól össze voltak rakva, hiába divat mostanában annyira fikázni őket. Az M52 egy iszonyat jól sikerült motor. Olajcserén kívül nem nagyon kell vele foglalkozni, és meglepően takarékos.

2018. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Végre egy normális, kedves válasz!

Igaz a 28i mondjuk könnyebben is mozgatja a kasztnit, szóval nem csoda ha picit kevesebbet eszik a 20i-nél.

De hát mindegy, ez van. Városban sokat eszik, főúton meg ellenkezőleg. De imádom. Meg mondjuk ez tényleg főútra,autópályára való autó, nem városi araszolásra van kitalálva.

2018. márc. 28. 21:47
 39/39 anonim ***** válasza:

nem tudom mit csodálkozol.öreg 2000es benzines

városban teljesen realis

2018. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!