Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az álomautód? És miért az?

Mi az álomautód? És miért az?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy pl. Lamborghini, Ferrari...

Hanem amit egyszer komolyan meg akarsz venni, és spórolsz rá.

Szóval ami reális álom :D


2010. jún. 11. 10:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nekem a Mitsubichi Lancer EVO-k tetszenek nagyon :)

A legjobban a VI , VIII és a IX tetszik... Nem vagyok egy nagy kereső... de mindig szoktam valamire félretenni... talán egyszer egy leharcolt IX-re tellik majd :D

Jah és ha lehet [link]

így nézzen ki:) Na jó... talán a fekete is megfelel :D

2010. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ja, és azért az evo, mert úgy néz ki mint egy utcai autó... a spoiler kivételével... mégis nagyon bitang autó... erős, strapabíró, lehet hozzá alkatrészt szerezni... 4 kerék meghajtás ... szeretem :)
2010. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Volkswagen Transporter T3:


[link]


Mert már régóta nagyon tetszik :D ( Tom h szar az ízlésem de nekem ez jön be ;))


17/f

2010. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sok van, olyan is, amit vezettem már, olyan is, amit még nem.

Nem kell holmi csili-vili dög, a strapa-kocsikat jobban bírom, így hát:

-Land Rover Defender

-UAZ 469 stb. :)

Persze egy gyönyörű, gyári állapotú '60-as, '70 -es években gyártott veterán is tetszene (elsősorban Volga, Csajka, Lada).

De a "leg" az Ikarus 55, és/vagy a Csepel D 705.


Röviden: Hosszú a lista. :))

2010. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
BMW E31
2010. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Huhú..

Nincs olyan a listátokról, ami nem kéne :)

T3 lehet lesz egy nekemis, 16TD vagy 2.1 Wasserboxer, ággyal hátul :)

Szerintem stílusos és jól kihasználható.

2010. jún. 11. 20:30
 27/35 anonim ***** válasza:

Porsche!!!

De nekem már a 4. van.

Ebben a sorrendben: 924, 944 911(!!!*) Boxster.

Valóban reális álom, mert mindig is régebbi, használt autóim voltak, a fenntartásuk nem túl olcsó, de nem iszom, nem dohányzom, szerényen élek, de ez az egy fejlövés megvan.


*Igen, 7 évig megvolt a nagy, az "igazi, az "A" Porsche, a 911. Sajnos el kellett adni, most egy Boxsterem van. Ez egy átlagos középkat. autó fenntarthatóságú.

2010. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:42

Élvezed hogy kamuzol? D

2010. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
21:34-es hülyegyerek! Most írogassam be a rendszámokat vagy az alvázszámokat? Vagy szkenneljem és csatoljam be az adásvételi szerződéseket? Nem, mintha pont neked kellene igazolnom, hogy nem kamuzok, de veled ellentétben, nekem tudsz küldeni privát mailt. És akkor szívesen megbeszélem veled.
2010. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

17:19-es vagyok...

Hát szerintem lehetséges ez a porsche-s válasz...:O Ha azt nézzük, hogy a 924-eshez és a 944-eshez már viszonylag oclsón hozzá lehet jutni, és egy régebbi 911-es sem olyan hűha de nagy vagyon egy átlagnál jobban kereső középkorúnak ( márpedig, ha 7 évig volt a 911-ese, akkor nem 18-19 éves a válaszoló:).

Szerintem az egyedüli ami necces a válaszban a boxter... bár az is meglehet :D Én is ismerek olyat akinek 4 EVO-ja van, abból 2 rallyra átépítve és még sok sok játékszer mint pl fabia rs... És egyáltalán nem veri nagydobra, átlag ember módján viselkedik... És ez nagyon jó dolog! Sok ilyen ember kellene még Magyarországra!

19/f

2010. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!