Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az álomautód? És miért az?

Mi az álomautód? És miért az?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy pl. Lamborghini, Ferrari...

Hanem amit egyszer komolyan meg akarsz venni, és spórolsz rá.

Szóval ami reális álom :D


2010. jún. 11. 10:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A Porschés vagyok. Igen, valódi személy. 38 éves vagyok. 24 éves koromban lett az első Porsche, ami egy 924-es volt. Akkor arra tellett. Amúgy érdekesnek tartom azt a nézetet, hogy a gyakorikerdesek.hu-ra csak csórók írhatnak. (A Boxster előtt egy veterán 911-ben gondolkoztam. Teljes felújítás, új szín stb. Be is tettem kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__760.. itt is az volt, hogy miért ne lehetne valakinek ilyen autója, hisz használtan nem túl drágák-érdekes nézet)

Egyébként a 911-esem valóban megvolt 7 évig. 2003 februárban vettem és idén áprilisban adtam el.

És miért necces a Boxster? Most az van. Gyengébb, mint a 911, cserébe olcsóbban üzemben tartható.

2010. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"BMW E31"

Ez jó! Kár, hogy soha sem gyártották! :))))

2010. jún. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

BMW E31-et gyártották.

Az volt a 850 :)

[link]

2010. jún. 12. 11:56
 34/35 anonim ***** válasza:
Kérem szépen, rossz a kérdés feltevése! Hiszen sokféle anyagi szintű ember létezik, van, aki annyira kispénzű, hogy a Suzuki is álomnak tűnik és van olyan is, akit egy Bugatti Veyron megvásárlása sem vágna földhöz. Tehát a reális álom fogalma is kinek-kinek mást és mást jelent.
2010. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ez némán büntetni: [link]

Ez bontani: [link]

Ez a gyögyörűség: [link]

Ez családi durvuláshoz: [link]

2010. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!