Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz S class 2014 jó...

Mercedes Benz S class 2014 jó lenne első autónak? Vagy esetleg más Merci?

Figyelt kérdés

Vélemények,tapasztalatok a Mercikről? (Igen nagy fan vagyok)

Jövőre kezdeném el érettségi után a jogsit, szóval olyan 3-4 év múlva lenne max kocsim... De szóba jöhet más márka is



2018. márc. 29. 22:04
1 2
 1/19 crudy ***** válasza:
60%
ki venné és ki tartaná fent?
2018. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nyilván én venném és én is tartanám el a kocsit... (Már a fele megvan rá és képzeld még házra is fussa belőle majd)
2018. márc. 29. 22:28
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Én egy 2018as Ford Rangerrel kezdek. A mercinek kisebb a kasznia, meg a napokban láttam egy kérdést ahol szintén egy friss jogsis egy Toyota Hiluxal kezdi.


Amúgy kicsit kamu kérdésnek tűnik. Aki 15-20 milliós autót vesz ilyen fiatalon saját pénzből általában nem ennyire töketlen :)

2018. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, a szokásos kedélyborzoló trollkodás...
2018. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Itt a tavaszi szünet. Megjöttek az unatkozó iskolások a kamukérdéseikkel.
2018. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu kérdés? (17 és fél éves csaj vagyok és azért annyira nem értek a kocsikhoz még és az nagy baj?) Gazdagok vagyunk igen... De nem vagyok az a plaza cica ribi hogy anyuci apuci mindent megvesz amit csak kérek... Én inkább összegyüjtöttem elsős korom óta a pénzt amit kaptam és tessék több mint 10 év alatt összejött egy szép összeg amiből nem sokat költöttem el mert gondoltam a jövőmre...))
2018. márc. 29. 23:31
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem lenne jó első autónak.

Drága fenntartási-, javítási költség, magas fogyasztás.

3-4 év múlva valószínűleg még tanulni fogsz, iskolába járáshoz meg tök felesleges egy ekkora méretű és teljesítményű autó.


De mivel úgyis a rongyrázás a lényeg, semmi értelme észérveket írni.

2018. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Kamu kérdés... Választ vársz erre?


A170 akkor ha Mercedes kell.

2018. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2018. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Igazi komoly hölggyel állunk szembe, aki velünk ellentétbe gondolt a jövőre, ezért amit kapott pénzt elsős kora óta, azt elrakta, nem úgy mint mi buta parasztok. Ennek köszönhetően van már 18 évesen pénze házra és egy 8-10 milliós autóra. Kis hülyegyerek, te tényleg azt hiszed, hogy az ilyet mi benyaljuk? Alapból is vannak ilyen kérdések pár naponta, de aki régóta itt van, az észrevette, hogy valahogy mindig iskola szünetben jönnek meg a "gazdag" gyerekek.
2018. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!