Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz S class 2014 jó...

Mercedes Benz S class 2014 jó lenne első autónak? Vagy esetleg más Merci?

Figyelt kérdés

Vélemények,tapasztalatok a Mercikről? (Igen nagy fan vagyok)

Jövőre kezdeném el érettségi után a jogsit, szóval olyan 3-4 év múlva lenne max kocsim... De szóba jöhet más márka is



2018. márc. 29. 22:04
1 2
 11/19 D. Brasco ***** válasza:
57%
Az igen...megyek hizzatok en is gyereknek.....szoval allitasod szerint elsős korod óta kuporgatott zsebpénzedből neked mar most futja egy s osztalyos mercire meg házra.......szamoljunk csak szereny 30millaval ez űgyben....mindezt 11év alatt,úgy hogy egy filkert nem koltottel belole...az akkor is havi kb 230ezer forint zsebpénz....teljesen hihető......
2018. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
dikkmán csóró vagy ne irigykeggyél a kérdezőre
2018. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!

Ha 2 mondatban saját szavaiddal megfogalmazod nekem,hogy mi fogott meg a Mercikben,akkor nagyon szívesen segítek Neked dönteni.

Nekem is ez a márka van,típust nem írok.

/Adjuk meg az esélyt,hátha mégsem troll,és tényleg "el tud tartani" egy autót/ :-))

2018. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%

Oké, tegyük fel, hogy nem kamu.

Szóval a havi zsebpénzed olyan 200-250 ezer ft.


Ebben csak az a szomorú, hogy azt hiszed, hogy milyen ügyes voltál és összegyűjtöttél egy autóra valót.

A valóság az, hogy az mind a szüleid pénze és te egy percet nem dolgoztál érte.


De legalább villanyautót vennél, nem egy ilyen giccses benzintemetőt. És akkor legalább a környezetért is tennél valamit, nem csak magadért.

2018. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

"De legalább villanyautót vennél, nem egy ilyen giccses benzintemetőt. És akkor legalább a környezetért is tennél valamit, nem csak magadért."


Mondd csak, te még hiszel a nyusziban? Villanyautó szerinted honnan kapja az áramot? Leginkább szén vagy atomerőműből. Arról meg ne is beszéljük, hogy mennyire szennyező a bennük lévő akkumulátor és annak gyártása.


Kérdező: igen, jó lehet első autónak. Hátránya, hogy nagyon sok felszerelés van benne, aminek használatát nem egy nap lesz megtanulni. Ugyanakkor, mivel 3-4 év múlva vennéd csak meg, addigra már lehet, hogy nagyon másra fogsz vágyni, nincs sok értelme ennyire korán utánanézni.

2018. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%
Azért egy ócska, 4 éves S-klass Mercedes elég ciki egy fiatal csajnak, én nem mutatkoznék ilyennel a helyedben.
2018. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus kamukérdés. Örülnél neki kislányom, ha telne suzuki alto-ra neked.
2018. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%
Ezt hívják úgy, hogy cifra nyomorúság. S mercit elsőre a gyűjtött pénzből - hát hogyne. Én meg egy megesett apáca vagyok, mi? 17 és fél évesen. Még jogsid sincs, gyermekem, tologasd csak tovább a játékautókat.
2018. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
A 15-ös tényleg képes komolyan venni egy ekkora baromságot?
2018. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!