Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek maximum...

Milyen autót vegyek maximum 10 millió ft-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy maximum 3-4 éves autót vásárolni, erre 10m ft-t szánok. Néztem már 25 osztálynyi BMW-t, Mercedest de nem az én stílusom.Az elképzelésem az lenne,hogy legyen egyben sportos, de elegáns is, illetve a legfontosabb,hogy hosszabb utak során ne gerinc sérvvel szálljak ki.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


21f



2018. márc. 30. 18:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
Van 10 milliód autóra és te egy használt 3-4 éveset szeretnél!?? Mesélj még kérlek!
2018. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Németből rengeteg ilyen autót hordtunk be, úgy viszik itthon a 2 éves b8-as passatokat mint a szart, pedig vehetnének új autót is, de miért én veszítsem el kapásból az autó értékének nagy részét.

Az én tippem egy Volvo XC60 lenne, kizárólag D5, ha találsz ocean racet akkor a felszereltségbe azt ajánlom

2018. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Kíváncsi lennék honnan van manapság a 17,5 éves lányoknak meg 21 éves fiukáknak 10 milla kocsira. Azt ne mond hogy te is elsős korod óta gyűjtöd.
2018. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kedves első, azért nem veszek teljesen új autót, mert az első 2-3 év alatt elveszteném az autó 35-40% át, van pénzem de nem a szemetesbe való.. Németországba venném, ugyanis itt élek. Passat kizárva, nekem túl fapados. Volvók nagyon tetszenek, de kizárólag s90 ami tetszik. Esetleg Jaguar xf,xj, Range rover evoque tapasztalatok?
2018. márc. 30. 18:44
 5/29 anonim ***** válasza:
48%

#3

Van ilyen sok!

Aki tudná használni önálló döntésekkel annak nincs, akinek pedig van, az nem képes egyszerű dolgokat eldönteni, mások megerősítése nélkül!

2018. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Renault laguna vagy talisman.Pörgősek jól húznak és nem esznek sokat.És bxszott kényelmesek.
2018. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Audi a5
2018. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

kérdező, egyrészt még ha véletlenül igaz is, amit állítasz, akkor is kérdéses, hogy te ennyire fogalmatlan vagy, vagy dicsekedni akarsz?

10 millió forintért azt hiszed, hogy adnak olyan az értékének a te elmondásod szerint is jelentős részét elvesztő autót, aminek kényelmetlen az ülése, szarul megy és alig van felszereltsége?????

2018. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Jólesz neked az opel Gastra szép testvérem az nem fapados. Kényelmes pihe puha plüss huzat van benne.
2018. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű kommenteket! :) 10 Millióért is félrelehet nyúlni.. Gondoltam hátha akad itt aki tapasztalt a témakörben. Opel és társai, örömmel várják hogy vezessétek őket ;)
2018. márc. 30. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!