Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 b7 tulajok. Nektek...

Audi A4 b7 tulajok. Nektek nyitásnál elkezd égni a helyzetjelző elől, valamit zárásnál, kulcskivételkor tovább marad még égve pár másodpercig?

Figyelt kérdés
Kattanó hang hallatszik a kormánytól és akkor alszik el. Gondolom valami relé, de gyári? 1-1 vezeték megy nekem a lámpáktól a műszerfalhoz, pontosan nem tudom hova csak ameddig követni tudtam. Ezt a vezetéket ha lekötöm a lámpáról nincs helyzetjelző egyáltalán. Van egy másik lehetőség a lámpán ahova át lehet dugni (a helyzetjelző ellátását, szóval nem az a kábel van bekötve akkor ami a motortér szélén fut végig, az akkor ki van iktatva), akkor van helyzet jelző, de ami a kérdésembe van funkciók hogy tovább marad égve stb. nem érvényesül. Nem tetszik az nekem, hogy két vezeték ott fut a motortérnél, biztos hogy nem gyári viszont ez a tovább marad égve meg nyitásnál ég bejön. Valaki hátha ráismer mi lehet ez a sufni "tuning" esetembe. Nem gyári fényszórók, ha ez jelent valamit.

2018. márc. 31. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Coming home leaving home funkció a neve, így ki tudod keresni.

Az autó fedélzeti computerében be tudod állítani valószínűleg, hogy hány másodpercig égjen a lámpa

2018. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!