Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerulhet egy turbo...

Mennyibe kerulhet egy turbo csere?

Figyelt kérdés

Hello. A turbom elavult, log es hordja az olajat, igy ujat vettem (K04-001) es ami jelenleg bent van az k03 gyari vw golf 1.8t turbo.


Hozzavetoleg mennyit kell fizetnem majd a szerelonek, hogy kicserelje a ket turbot?


2018. ápr. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak, hogy biztosra menjünk, a Golf 1.8t turbó az egy Golf IV-ben van igaz?


Egyébként szerintem 30-40.000-ből kijön, plusz az anyag az olajcseréhez, nyilván célszerű egy komplett szervízt megejteni ha már meg van bontva.

2018. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olajcsere most volt kb 1000-1500km e. igen golf 4. es ha egy intercoolert es egy downpipeot is felrakatok az mennyiben dobja meg a munkadijat? azert irok ide es nem hivom fel a szerelot mert ilyenkor nem tudom masreszt pedig minel elobb szeretnem ezt megtudni
2018. ápr. 1. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a Golf4 milyen belülről, de a turbócseréhez ledobod a vizet és az olajat, csavarozol, csavarozol, új víz új olaj.

A K03 helyére csont nélkül felmegy a K04?


Ha jól hozzáférhető helyen van akkor a csere legfeljebb 1-2 óra - sok cigiszünettel.


Az intercooler beépítéshez le kell bontani a kocsinak a fél elejét, az már picit tovább tart.

2018. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem koszonom, remelem nem lesz tul huzos a munkadij
2018. ápr. 2. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!