Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autóhoz tanács? MAZDA 3,...

Első autóhoz tanács? MAZDA 3, CHEVROLET LACETTI vélemény?

Figyelt kérdés
Első autóm megvásárlása előtt állok, nincs rá túl nagy keretem szeretném ha az egész kijönne 1millió forintból. Mindenképpen 5ajtós autót szeretnék, klímával, kb 10 év körülit, mivel városi használatra lesz ezért diesellel nemszeretnék szenvedni szóval benzinesben gondolkodok. Amiket eddig én jónak találtam magamnak azok a MAZDA 3, CHEVROLET LACETTI. Ezek tűnnek nekem ár/érték arányban a legjobb felszereltségűnek ezért a kb 700ezer FTért amit az utóért adnék.

2018. ápr. 3. 12:55
 1/3 A kérdező kommentje:
a mazda ennyire szarnak számítana? azért én ennyire nem olvastam róla rosszakat. A lacetti egy fokkal nekem is rosszabb választásnak tűnt arról több rosszat olvastam
2018. ápr. 3. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Korrekt Fordok, Skodák már vannak ennyi pénzből. Renaultok 1.4, 1.6 benzin motorokkal sem vészesek.
2018. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lacettiről milyen rosszat hallotál? Mazda 3-at felejtsd el ennyi pénzért.
2018. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!