Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Laufenn abroncsokról vélemény?

Laufenn abroncsokról vélemény?

Figyelt kérdés
10 éves Corollára venném új abroncsként. Felhasználás: főként autópálya és országút, max sebesség 130 előzésnél, de inkább 110 körül. Országúton 90-95. A megtett út 20%-a városon belüli. van valakinek tapasztalata? Milyen abroncsok ezek? Azt olvastam, hogy Falken licensszel rendelkező másodmárka. Egyesek szerint Falken minőség, de 20 éves technológia jellemzi. Emiatt olcsóbb. De ezekre a cikkekre nem adhatok, mert nem objektívek. Kíváncsibb lennék a véleményekre, hogy gyakorlatban milyen volt.

2018. ápr. 3. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hankook olcsó márkája. Nyilván okkal olcsó, nem fogsz Hankook minőséget kapni olcsóbban. Konkrét típus és méret alapján kéne nézni, de autópályás használatra én inkább a középkategóriából válogatnék.
2018. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mikor használtad akkor mit tapasztaltál? Nem volt jó a tapadása?
2018. ápr. 4. 09:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést tényleg Falken-t írtam a leírásba. Hankook-ra gondoltam.
2018. ápr. 4. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem használtam még konkrétan Laufennt, de amiket néztem, azokon C-s vizes tapadás volt feltüntetve, ami nekem már nem elfogadható.

Én olyan gumival még nem nagyon találkoztam, ami olcsó és jó. Kormoran, Antares volt alsó kategóriából a családban, mindkettő hulladék. Az oldalfal nem elég kemény, kúszik vele az autó és rossz a tapadása, különösen vizen.

2018. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!