Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen élményautót vegyek?

Milyen élményautót vegyek?

Figyelt kérdés
45 évesen a sok családi autó után szeretnék végre egy olyan kocsit, amivel az ember kettesben elutazhat pár száz km-re és közben élvezi a vezetés minden percét. 4-5 millió lenne rá és max 6 éves kocsiban gondolkodnék. Legyen benne valami különleges, pl sok lóerő vagy legyen roadster, kabrió, szoval valamiben térjen el az átlagos kocsiktól. Mit vennének?

2018. ápr. 3. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A jó édes ***** válasza:
60%
Google: mid-life crisis cars
2018. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem 6 éves, de: [link]
2018. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az évjáratból engednél sokkal viccesebb autókat tudnál venni.
2018. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mazda MX-5. Én is pár hónapja vettem, azóta az autózás egészen mást jelent. Persze sok jó autó lehet még, én azt sem mondom, hogy ez a legjobb, de viszonylag egyszerű technika, megbízható, nem egy izomautó, de az élményt megadja. Megnézik az emberek, de nem úgy reagálnak, mint egy Mercedesre vagy BMW-re, nem irigykednek különösebben, hanem mosolyognak, vagy bekiabálnak, hogy király vagy vagy hasonlók. Most, hogy le lehet nyitni a tetőt, azt tapasztaltam, hogy még jó fej is a többi autós, készségesen kiengednek mellékutcából, beengednek maguk elé, hagynak helyet. No meg van egy pár százas (ezres?) MX-5 klub, ahova ha becsatlakozol, annyi program és szervezett túra van, hogy csak válogatnod kell, melyik csapathoz szeretnél csatlakozni, ha esetleg nagyobb társaságra vágynál.

4-5 millióért már hibátlan MX-5-öst kaphatsz. 4-ért keresnék valamit, az ötödik milliót pedig inkább benzinre, szállásra költeném :)

2018. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

#2 Tökéletes gondolat!

Bár szerintem egy unatkozó iskolás troll idióta kérdése ez (biztos a haverok a facebook-ról lementek a térre és elfogyott az üzenőfal...), mert logikátlan, hogy egy 45 éves férfi ilyen töketlen legyen :)

2018. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

TT, Scirocco, Opel GT, Cascada, A3 kabrió, MX5, CLK stb stb nagyon nagyon sok a lehetőség


2-nek pacsi;)

2018. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!