Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vállalható fogyasztású benzine...

Vállalható fogyasztású benzines nagy csomagtartós kombi, vagy egyterű kocsit keresünk, mely típusok érdemesek a figyelemre?

Figyelt kérdés
KB 2004-2007-ös évjáratot tudunk megengedni magunknak. Ami fontos, hogy a csomagtartó hátulján ne legyen magas perem (pl Octavia :(..) , mert kutyákat szállítok, és nem tudom nyitni a boxkesztyű ajtaját ha magas a perem. Amik tetszenek, arról lebeszélnek, amire rá, az meg nekem nm annyira jön be ( pl Logan mcv.). Egy nagyon öreg Focusból fogok átülni, félek, hogy a Logan mcv fapados ezután.

2018. ápr. 4. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne Logant vegyél hanem egyterűt. Dokker az jó.

Vagy Partner, Berlingó.

Nekem partner van, ilyen dolgokra tökéletes, 2004-es, de lehet soha nem adom el.

2018. ápr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elvileg a Logan mcv is félig meddig egyterű. Valahol a kombi, és az egyterű között van. Rengeteg dicséretet olvastam róla, de negatív kritikát is, miszerint rettentő hangosan zúg a doboz kialakításának köszönhetően,nagyon hangos a menetzaj. Én egyelőre nem tudom, ez igaz-e, de az átlagosnál hangosabb menetzaj engem kikészít, kutyákat pláne.

Milyen tapasztalatod van a Partnerrel?

A szerelő a lelkemre közötte, hogy felejtsem el a francia autókat...

2018. ápr. 5. 06:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A Partner/Berlingo tényleg jó lehet.

De 1.6-os motorral keresd, az 1.4 nagyon gyenge.

Egyébként 8 liter körül fogyaszt.

2018. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Minél nagyobb egy autó annál hangosabb a szélzaj ez biztos. De nem kell ezekkel őrült módra száguldozni.

Az enyém még szivó dizel, kb 90-nel járok vele maximum. Itt nem hangos még a szél és a fogyasztás is nagyon jó , 6-ból kijön.

A szerelő aki olyat mond az vagy nem ért hozzá vagy teljesen hülye.

Mert lehet hogy ő sokat javit franciát és ha rosszak akkor neki azt kellene mondani hogy ilyet vegyen mindenki.

Neki az a jó ha sok lenne a munkája.

Ha meg nem ilyet javit akkor meg nem nagyon ismerheti.

2018. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!