Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Ka (2008) kisautóm...

Ford Ka (2008) kisautóm fagyálló szagot áraszt. Mi okozza?

Figyelt kérdés
Lendületesebb kanyaroknál, fekvőrendőrön való áthaladáskor és kátyús úton érzem a szagot. Ha a klímát is bekapcsolom, még intenzívebb a jelenség. Az autószerelőmet már többször kerestem emiatt, mindig mondja, hogy nem folyik semmi, csont száraz a motortér, mindig meg is mutatja, hogy lássam, elhiggyem. Én komolyan elhiszem, de zavar a szag, mert eddig ilyen nem volt. Folyamatosan maxon van a hűtővíz, meg minden folyadékszint, ami gyanús lehet. Van valakinek ötlete? Meg kell szoknom, törődjek bele? Már csak gyök2-vel merek kanyarodni is, béna fordkás pi..@nak fognak gondolni.... Köszi

2018. ápr. 5. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél autóillatosítókat :) Ha nem fogy a víz akkor nem is folyik sehonnan. De én a fütőradiátorra tippelnék hogy ott ereszthet egészen kicsit és ezért intenzív a szag.
2018. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!