Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1000cc vs 600cc sportmotor?

1000cc vs 600cc sportmotor?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? 1000 vagy 600 sportmotor? nem feltétlen a nagy sebességű száguldás a cél. fogyasztás, gyorsulás, irányíthatóság mekkora különbség van illetve konkrét motorokról tapasztalat?

2018. ápr. 7. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

így 5 évvel utólag is de... az hülyeség, hogy a sportmotor csak a pályán jó. Nyilván ott tudja megvillantani igazán a foga fehérjét, de azért nem mellékes hogy baromi precízen kanyarodik és ez az országútnál is jól jön, mert vannak azért kanyargós utak magyarban is... Másrészt sokan mondják, hogy kényelmetlen, hát attól függ milyen pozícióban vezetsz. Ha ráhasalsz a tankra és úgy mész vele (nyilván nem 50-es tempónál) akkor igenis kényelmes, és a csuklód sem fárad el, erre a pozícióra tervezték, nem naked bike, de szerintem amúgy is hülyeség nem behajolni mert 200 felett lefúj a szél kb, meg süketítő is a süvítés, és télen még fázni is fogsz... :D


Ez a "nem a száguldás a cél" egész addig tart míg rá nem ülsz, úgy se bírod ki hogy ne húzd neki, különben olyan unalmas az egész hogy elalszok, ha országúton 90-el meg autópályán 130-al akarsz menni akkor arra egy nagyobb robogó is jó :D Én ugyan nem próbáltam ezres motort, de ez a 600-as kategória úgy érzem nekem pont megfelel, mármint ennél tényleg felesleges a több, megjegyzem én nem pályázok csak egymagamba "motorozgatok". De mondjuk pályázáshoz meg pont azt mondják, hogy sokkal élvezetesebb egy kisebb köbcentis motort rendesen kihasználni mint egy ezressel tutyimutyiskodni.

dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!