Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2es jogsival kizárólag 25...

A2es jogsival kizárólag 25 ées 35 kilovatt közötti motorokat lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdezek, de az autós iskolánál ahol olvastam a meghatározást, hogy milyen motort lehet vele vezetni, azt írták hogy 25-35kw. Nekem ez úgy tűnik mintha ezt jelentené, amit viszont azért nem értek mert miért ne lehetne vele kisebb motorokat vezetni? Ha viszont tényleg ezt jelenti, elmagyarázza valaki mi értelme?

2018. ápr. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értelmezed, de ha lerakod az A2-t, megkapod az A1-et és AM-et is, amikkel már lehet kisebbet vezetni.
2018. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

A2-vel vezethető:

“olyan motorkerékpár, amelyek teljesítménye a 35 kW-ot, teljesítmény/ tömeg aránya pedig a 0,2 kW/kg-ot nem haladja meg, és amelyet nem kétszer akkora teljesítményű járműből alakítottak át

-“A1” alkategóriába tartozó motorkerékpár

-segédmotoros kerékpár, lassú jármű és pótkocsija

-kerti traktor

-állati erővel vont jármű”

2018. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a vizsgára gondolnak. Ugyanis egy Babettával nyilván nem tehetsz le vizsgát, de mehetsz vele ha a jogsid megvan.
2018. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2018. ápr. 9. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!