Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlása után...

Használt autó vásárlása után mindenképp ajánlott a vezérlés csere?

Figyelt kérdés
Használt autó vásárlásnál mindenképp ajánlott vezérlést cserélni vagy szemre megállapítható, hogy ha esetleg nem szükséges még ?

2018. ápr. 9. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Mindenképpen.

Akinek nincs pénze az autó értékének kevesebb, mint 10%-át ráfordítani a vétel utáni karbantartásra, az ne akarjon autót venni...

2018. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha szervizkönyves, igazolt előéletű autó, és tudható, hogy 5000 kilométerrel korábban volt cserélve, akkor nem. De neked kell tudnod, hogy elhiszed-e vagy sem. Ha nem ismert az autó előélete, akkor egyébként is elvinnéd gondolom szervizbe, hogy ránézzenek, rendbe tegyék amit kell, és akkor már cseréljenek vezérlést is, ha szükségesnek látják. Én legalábbis így szoktam.
2018. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vezérmű szíjat futásteljesítmény után kell cserélni.

Egy használt autó esetében meg nem tudhatod mikor volt cserélve a vezérlés, olaj, szűrők, ezért úgy illene, hogy az új tulajdonos vásárlás után ezeket lecseréli, és onnantól tudja követni, mikor esedékes a következő csere.

Az más kérdés, hogy nem kevesen vannak olyanok, akik nem jöltenek a vezérlés cserére, mert szerintük nem ér annyit az autó... meg nem cserélnek olajat sem, mert nem mondták, hogy azt is kell.

2018. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy jófajta láncos motornál nem kell,de

minden egyébnél sajnos kell,mert az eladóknak hinni nem lehet, az óra tekergetés meg mindennapos dolog.

2018. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell. Én pár hónapja vettem egy autót,tulaj esküdözött h minden cserélve volt most a vizsga előtt nagyszervizen ment át az autó. De én magyarban nem bízom,ha olcsó,ha drága kocsit veszel akkor is átb.sznak. Elvittem átnézetni,szerelő azt mondta jó ha ebbe a 20 év alatt 2-3 szor volt olaj cserélve és a vezérlés kuka a vízpumpa is szivárog akkor már persze a fékbetét,féktátcsa is cserére érett volt . Nem szabad soha elhinni,átfordul a vezérlés és az sok autónál drágább kiadást jelent mint amennyi a kocsi értéke.
2018. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

60 000 ft egy drágább.

Belefér.

2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: meg amúgy is tipikus dolog Magyarországon, hogy eladás előtt még megcsináltatja a nagyszervizt a tulajdonos, hogy a vevő hadd örüljön :D
2018. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!