Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E30 nem működik a kilométe...

BMW E30 nem működik a kilométeróra és a fordulatszámmérő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 85-ös évjáratú BMW E30 320i-ről lenne szó.

A minap vettem egy rádiót ISO csatlakozókkal, majd miután elvágtam, majd összetekertem és szigetelőszalagoztam az autó eddigi kábeleit a rádióhoz kapott csatlakozókkal (gondosan figyeltem hogy ugyan az a kábelt ugyan oda kössem ahová való leírás alapján is) nem működött sem a rádió, valamint a beltér világítás, kilométeróra és a fordulatszámmérő sem működött következő indításra. Az aksit természetesen levettem amíg ezekkel szórakoztam.

Kiéghetett egy biztosíték? Ha igen, melyik? Vagy ettől nagyobb baj van? Bármilyen infót meghallgatok, előre is köszönöm!



2018. ápr. 9. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelési kézikönyved van hozzá?
2018. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
33 éves az autó.. Szép lenne ha meglenne hozzá. De a neten biztos fent van.. Mit keressek pontosabban?
2018. ápr. 9. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt lesz, Orosz szerver, nem kell aggódni, nekem is innen van:

[link]

Angol nyelvű szerelési kézikönyv.

Скачать - gomb

Majd pipa a felugró ablakban és újra a kék Скачать gomb.

ZIP fájl, ki kell bontani.

2018. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagyis RAR, de egy 1200 oldalas PDF lesz benne.
2018. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a szerelési könyvre gondoltam, arra én is rá tudok keresni. Hanem hogy ebben pontosan mit is kellene keresnem? :)
2018. ápr. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!