Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane II. vagy...

Renault megane II. vagy Chrysler neon?

Figyelt kérdés
1.6 benzinek, 2004-2006 körüliek.
2018. ápr. 10. 12:12
 1/7 anonim válasza:
Renault megane egyértelmű!!!!FŐLEG A 2017 SZÉRIÁK MEGFIZETHETŐ ÁRAKON!
2018. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon érdekelne, hogy miért pont ezt a két típust választottad ki a rengeteg egyéb közül. Elmondod? Mi alapján akadtak fenn a rostádon?
2018. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, egyszerűen csak tetszenek.. :)
2018. ápr. 10. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy direkt rossz autót szeretnél, amivel lehet szívni rendesen :)

Na, de komolyra fordítva: Neont ne. Tényleg. Nagyon ritka, az alkatrész sem annyi lesz, mint a Mégane-hoz, egy szerencsétlen, lenézett modell volt már megjelenésekor is, mint az első, mind a második generáció. Az amerikai Trabant, vagy Suzuki, mindegy minek nevezzük. Bár a Suzukira nézve ez azt hiszem sértő. Ettől függetlenül nekem is tetszett, amikor megjelent, de ennyi.

Akkor már inkább a Mégane, csak hát az meg az európai piac egyik megmegbízhatatlanabb autója abból a korból. Ha mindenképp Mégane, akkor minél fiatalabbat, inkább 2006-2007-eseket keress, a gyártás végére sok hibát kiküszöböltek a franciák.

Nagy általánosságban viszont ennél a kettőnél nemigen tudnál rosszabbat választani akkor sem, ha becsukott szemmel böködöd a használt autós hirdetéseket.

2018. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Akkor már inkább a Mégane, csak hát az meg az európai piac egyik megmegbízhatatlanabb autója"


Te bolond vagy?????

2006-tól bosch elektronika van bennük azóta az egyik legmegbízhatóbbak.

2018. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: ja értem. Elnézést. Kérdezz azért meg egy Renault szerelőt, biztos ami biztos, hogy milyen nagyon megbízható a kettes Mégane.
2018. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt 2es meganja a feleségemnek és nagyon jól tudom hogy mit beszélek.Kiváncsi lennék hogy te milyen megbízható forrásból informálódtál.Es a gyakorit nem számít mert itt írják a legtöbb hülyeséget.
2018. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!