Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szituáció a következő...

A szituáció a következő külföldről tudnék akár 750db (persze apránként 5-6db egyben) Chrysler Neon 2. 0-t behozni ezen autók 1997-es gyártmányúak, 0km-ert futottak, viszont jobboldali a kormányzásuk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2 ötletem van:

1. Kormánymű áthelyezés után értékesíteni.

2. Kormánymű áthelyezés után, Bugatti külcsínt adó szettel együtt értékesíteni (4000 dollárért meglehet rendelni + a közvetítői jutalék), viszont a belső ez esetben alap maradna.


Mennyibe kerül kb. a jobboldali kormány áthelyezése bal oldalra? Mennyire lenne kelendő egy 1997-es 000km-es "új"autó? Ti mennyit fizetnétek ezért? (agyonhasznált, leharcolt verzió 600 000km felett kb. 99 000Ft)



2013. szept. 15. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
16eves autorol nehezen fogjak elhinni, hogy nul kilometeres illetve azert csak 16eves auto.... en ilyenert nem sokat fizetnek!! Neked meg tobb mint 100.000ben lenne darbja
2013. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fedett helyen tárolt lerakatról van szó, tényleg 000km-es

kb. 450e be kerülne mindenestől, de erre még rájönne az átalakítás.

2013. szept. 15. 14:40
 3/8 A kérdező kommentje:
3. Kormánymű áthelyezés után, autókölcsönzőt nyitni és kiadni a járgányokat 3000-4000-5000Ft/nap
2013. szept. 15. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ha fedett helyen van akkor is csak 16eves autok es erre fizessek ki tobb 1misit... mert hat gondolom Te is szeretnel rajta keresni!
2013. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Mennyibe kerül kb. a jobboldali kormány áthelyezése bal oldalra? "


Az ár ettől függene!

2013. szept. 15. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért nem adod el/ki őket külföldön?
2013. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát először is az én véleményem erről az hogy nem egy hétköznapi autó (vagy csak nekem nem tűnt fel?) így körülbelül Skoda Octavia minőségű/árban menne, ha minden smakkol (tehát papírok OK, és balos). Az hogy egyáltalán foglalkoznak-e ilyennel valahol (átbalosítás) az jó kérdés, mert nem tudom, de tuti nem két fillér. Eleve az egész kormánymű és beltért vadi újat kell szerezni, Km/órás műszeregységet (és olyan váltót is ha netán sima spirálos jeladója van) vagy computeres, hogy átállítható legyen mérföldperóra helyett kilóméterperórás adat mutatására. (Sokakat elriaszt, ha nem oldható meg simán számlapcserével a műszeregység mást mutat?) Azt hiszem hogy simán a váltó maradhat. Mert ott is balra-előre az egyes és ugyan úgy vannak a sebességek. Nagy meló. De lehet nem megoldhatatlan, azt kéne megtudni, hogy egy bontóba elmenni és egy töröttet megnézni ha bele lehet kukkantani a műszerfal mögé és a motor közé, hogy egyáltalán szimmetrikus-e a kaszni, mert ha igen akkor át lehetne másolni az egészet. Onnantól kezdve minden kompatibilis a másik részével. Ha egy banda netán erre lenne már specializálódva akkor megrendelni az új beltért, és nekik pikk-pakk menne az átalakítás. (Ehhez persze elengedhetetlen lenne a megfelelő autóelektronikus/kárpitos végzettség)


Én ezek közül egyikse vagyok. Ez csak az én véleményem

( ám a Taxis muki voltam a másik topicból )

2013. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Túl borsos lenne az átalakítás, neten találtam olyant, hogy anyagköltség+ 250 000Ft

Időközben kiderült +90 000rámenne az árra behozatalnál, így már 790 000+anyagköltség = elvetélt ötlet...

2013. szept. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!