Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú középkategóriás...

Milyen márkájú középkategóriás kis autót vennétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Renault clio 1.5dCi

Skoda fabia 1.2/1.4 crtdi

Ez a 2 legésszerűbb kisautó ami a legjobban megéri az árát.

2018. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Én ezek közül válogatnék:

TOYOTA COROLLA 2001-2007

TOYOTA AURIS 2007-2012

Ezeket tartom a legjobbaknak.

Esetleg még:

HONDA CIVIC 2000-2005 -ből.

2018. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért ismerni kéne egy pár infót. Mennyit szánsz rá, mennyit mennél vele stb. Így látatlanban Honda (Jazz, Civic), Suzuki (Swift, esetleg Splash), Toyota (yaris) benzinesek közül, dízelből az 1.5 dCi kifejezetten jól sikerült, érdemes abból válogatni, a franciák fikázása ellenére.
2018. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Új Hyundai i20-at és Kia Riot nézegetem. A Toyota sokkal drágább lenne ezeknél.
2018. ápr. 12. 23:08
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Újonnan az i20 és a Rio is jó választás lehet. Véleményem szerint ezek a koreai márkák mocskosul ügyesen felzárkóztak a nagy márkák mellé, sőt, némelyiktől megbízhatóbbak és olcsóbb fenntartásúak, cserébe nem olyan kényelmetlenek, fapadosak mint a régebbiek.
2018. ápr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt valakinek leponzotozó fétise van???

Nejemnek vettünk 1 éve újonan egy full-fullos renault clio-t a 90lovas 1.5dCi-vel. 5-6 literből kényelmesen el lehet járkálni vele és nagyon fürge, kergetett már meg egy pár mercit,bmw-t,Audit.Feleségemnek ez a 3. clioja és már alig várja hogy kiadják a következő generációt.Nekem is 6éve csak renault van(scenic),de most úgy döntöttem hogy lecserélem a legújabb espace-re.

Bátram merem ajánlani a márkát,és azt is bátran ki merem jelenteni a renault annyira összeszedte magát napjainkra hogy a renault gyártja az európai autópiac legmegbízhatóbb,legjobb ár/érték arányú autójait.

2018. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Alapjáraton kisautóba, ami általában városban használt, baromság dízelt ajánlani. Ettől függetlenül nem gondolom hogy az 1.5 dci rossz motor lenne, vezettem is 1.5 dci-vel szerelt új Cliot, és városon kívül Eco modban 4 alá is le lehet szorítani a fogyasztását, de azért ez a megjegyzés hogy "kergetett már meg egy pár mercit,bmw-t,Audit." ez kész röhej. Üvölt belőled a kisebbségi komplexus és az elfogult márkafanatizmus. 90 lóerőről beszélünk... Az ugyanakkora kategóriájő A osztály merci, 180CDI is erősebb tőle, és akkor a nagyobb modelleket inkább meg se említem. És az értékvesztésről, ami a francia autókat illeti még nem is beszéltünk. Meg hogy mennyire gyűlölik szerelni őket. Persze ezzel újonnan nem lesz gondod egy darabig, de nem mindenki cserél 4-6 évente autót. Kiánál 7 év!!! garanciát adnak, ezen érdemes elgondolkodni.
2018. ápr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az A180CDI még szép hogy erősebb hisz nem is egy árkategória.És látszik hogy nem vezettél még clio-t,ha vezettél volna tudnád hogy abba kicsi testben 90le meg kétszáz akárhány Nm nagyon durvát megy.
2018. ápr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Látom szövegértésből hasonlóan tehetséges vagy mint az autók ismeretéből :) Vezettem 1.5 Dci 90 lovas Cliót, hétköznapi használatra tökéletes, de ennyi, nem kell többet belelátni, azt meg főleg nem, hogy prémium autókat "kergetsz" vele. 90LE 2018ban annyi mint 20 évvel ezelőtt volt 60 lóerő, alap, belépő szint. Nyilván dinamikusabb, használhatóbb, de minden más kategória is fejlődött ugyanúgy, egy 2 litere turbódízel ma nem 116 meg 131LE hanem 170-200LE. A nyomatékkal meg könyörgöm ne is kezd, tipikus dízelpárti duma, azt egy fele akkora nyomatékú benzines valamiért mégis megeszi reggeli menetteljesítményben. Áttételezés, teljesítménygörbe és fordulatszám függvénye is a tényleges teljesítmény. Nagyot megy... haha :D Látszik nem ültél még rendes sportkocsiban, nem mondanád ezekre az egérkamionokra hogy "nagyot megy" :) "Használható" inkább itt a megfelelő kifejezés ;)
2018. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Volt már egy pár prémium kocsim a renaultok előtt.Az audi a4 2.7tdi ment rendesen csak éppen 10-12literes fogyasztás mellett,az előtte lévő 525d-m meg nem is ment meg az is bezabált 10-12litert.

Sokan itt összekeverik az erős meg a gyors fogalmát.Az erős az amikor magában a motorban van sok erő de ettől még nem biztos hogy gyors is,és van a gyors amikor egy autó egyszerűen csak gyors,lehet benne csak 50le ha maga a kasztni meg könnyű,kicsi,áramvonalas(ez van a clio esetében is)

Úgyhogy maradjunk annyiban hogy te még nem vezettél 1.5dCi 90le-s clio-t vagy ha igen akkor meg nem ápolhatsz túl jó viszonyt a kulunggal meg a váltóval.

2018. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!