Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vélemény?

Audi A4 vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy Audi A4 kombiról ? Dízel 2.5. 2003-as 178 ezer km van benne. Melóba járáshoz kell kb 15 km vegyes fogyasztással az az átlag 7 az tényleg igaz ?

2018. ápr. 14. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább 1.9-el ajánlott venni, a 2,5 v6 tdi,nek elég sok nyűgje szokott lenni. Meg 15km-re nagy dízelt? Míg azt a 6-7l olajat nem melegíted meg addig sokat fog enni. A 178e meg még viccnek is rossz egy ilyen autóban.


Üdv egy 3.0 v6 tdi a4 tulaj. (nekem a vegyes 8l a városi pedig 9l, pályán viszont 6,5l)

2018. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző hülyeséget írt. A dízel nem szívat, vagyis nincs hidegen túlfogyasztás, azt csak a benzines csinálja. Egyre többet terjed az a tévhit, hogy napi 50 km alatt nem kell dízel. Én napi szinten éveken át használtam dízelt városban, semmi gond. Néha ki kell kormolni városon kívül és kész. A 2.5 motor tényleg problémásabb, de az 1.9 a világ legjobb dízele, annál nem nehéz rosszabbnak lennie. Add meg neki az olajcserét, hidegen ne taposd és nem lesz baja. Persze nem ukrán kannás gázolajjal nyomjad. A 178.000 kb fele tervezett futásnak, ha nem füstöl, indul hidegen, melegen pöccre, akkor hajrá.
2018. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Azért nekem 12l simán szokott mutatni hideg motornál a V6 tdi, jó nyilván egy hasonló benzines ilyenkor 20l mutatna.
2018. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. ápr. 21. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autó a b6os A4, de inkább 1.9 PD tdivel vedd, ha dízel kell.
2018. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!