Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 dugattyú a megszakí...

Simson s51 dugattyú a megszakító nyitásakor a henger alján van mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy visszakérdezek.

Most volt lendkerék vagy főtengely csere?

A kettő közül vmelyik rossz reteszhorony(ék) pozíciója okozza.

2018. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bontatlan a blokk
2018. ápr. 15. 08:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve két lendkerékkel is próbàltam egyszer sikerült is hogy fent legyen a dugattyú de a megszakító àllítàsakor nem húztam meg megfelelően a csavart ezért összeugrott a megszakító és oda is lett az egész azóta csak kinlódok hiàba àllitom a dugattyút fentre ha felteszem a lendkereket akkor csak egy bizonyos pontban nyit a megszakító amikor a dugattyú a henger aljàn van.
2018. ápr. 15. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát te művész vagy.A leírásod alapján minden komoly átalakítás nélkül megváltoztattad a gyújtás helyzetét 180 fokkal.

Az alaplap helyzete pedi csak kb 8-10mm-rel tolható el.

2018. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha sikerült komoly beavatkozás nélkül eltolni a gyújtás helyzetét akkor visszafele is mennie kell.
2018. ápr. 15. 18:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba általam s51-esnek vélt lendkerékről kiderült hogy s50-es ezért volt fordítva a dugattyú most már jó be lehet állítani.
2018. ápr. 28. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt gyanítottam.
2018. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!