Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson bejáratása, hogy zajlik?

Simson bejáratása, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Dugattyú csere volt rajta mire kell odafigyelni és hogy közlekedjek vele meg milyen keveréket öntsek bele.

2018. márc. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Odaállsz a szakadék szélére, berakod egyesbe, leszállsz róla, nagy gáz, nagy kuplung és bejáratod.

Komolyan kérdezem, mit keresnek ilyen kétütemű szemetek 2018-ban az utakon, mikor az amúgy füstmentes dízeleket is sorra tiltják be?

2018. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyan zajlik a bejáratás? Mint minden más járműnél: Használod, mint bármikor máskor, csak kerüld a magas fordulatszámot. Nagyjából ennyi, nem kell túlkomplikálni.


Egyébként az elsőnek igaza van, hogy ezeknek a füstgyáraknak az ideje már lejárt. Értem én hogy retro, jó meg minden, de ideje lenne letenni őket a múzeumban.

2018. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2004-2006 között egy pár Simót széthajtottunk még azért, de manapság már nem igazán látni. Akkor még lehetett találni 1-2 nagyon kevés kilómétert futott példányt, de szerintem ma már azt se. Veterán motor lett.


Amúgy jól leírta a második. Nem tudom hány kilóméterig kell járatni, de ésszel. Nem húzod neki, alacsony fordulaton mész és türelmesen.

2018. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Benzin olaj keverék 1 40 arányba jó?
2018. márc. 15. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. Ezt a neten találtam.


"Simson motorkerékpárnál az 1:40 arány az elfogadott. Ez azt jelenti, hogy 40 liter benzinhez 1 liter olajat kell keverni."

2018. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!