Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, ti szoktatok...

Motorosok, ti szoktatok robogósoknak inteni?

Figyelt kérdés
Még csak a 16-ot taposom, így nem tudok mást vezetni 50-esen kívül. Volt már, hogy intettek nekem, volt már, hogy én intettem, de az nagyon ritkán fordult még elő, mert fogalmam sincs vissza köszönnének-e a "nagyok". Mi a ti véleményetek, a robogósokat is motorosoknak tekintitek?

2018. ápr. 14. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam inteni mindenkinek. Gyakran gyalogosoknak meg autósoknak is, mert elég sokan integetnek nekem.( Elég feltűnő motorom van:))
2018. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok motoros ötvenessel kezdett és nem felejti. Én mindig szoktam a robogósoknak inteni, őket is a motoros társadalom részének tekintem. Rengetegen használják úgy, hogy városban meg kisebb távolságokra robogó, aztán a többire ott a nagyobb motor. Aki nem int az lehet, hogy éppen nem tud, mert foglalt a keze, bár én akkor bólintani szoktam. Ha látok esetleg valakit, akinek segítség kell, ugyanúgy megállnék robogósnak-motorosnak és tudom, hogy nekem is megállnának segíteni, sőt volt is rá már példa. Nyugodtan intsél mindig. Ha mellém állnak a pirosnál, sokszor szóban is üdvözlöm a másikat. Motorosnak lenni jó, minden kétkeréken közlekedő a barátod :)
2018. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Én nem intek még nagymotorosnak sem, ahogy autóban sem integetek minden autósnak, vagy bringán a bringásoknak.


Lehet, hogy parasztnak tartotok, de nem látom értelmét. Ettől még ugyanúgy megállnék segíteni bárkinek (nem csak motorosnak, nem csak autósnak), sőt, ugyanúgy vigyázok mindenkire (nem csak motorosra, nem csak gyalogosra).

2018. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
robogóztam, szinte mindig bólintottak vagy intettek (lábbal) a motorosok.
2018. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is valamilyen szinten feltűnő robogóm van, rengetegszer volt, hogy gyerekek ugrálva mutogattak utánam. :DD (Honda scoopy, vörös-fehér színben )
2018. ápr. 14. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden 4.5.int, én robogós vagyok, de járok hosszabb távokon, főutakon is, de én se jelzek mindenkinek.
2018. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam inteni senkinek az 1000-res gépről, mert nincsenek túl pozitív tapasztalataim ezzel kapcsolatban. De ha valaki int nekem robogóról, akkor én is azonnal visszaintek, kivéve, ha nem éppen hasalok a tankon, és nem tudom elengedni a kormányt.
2018. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évszak függő.


Télen és ősszel mindenki aki két keréken van int/bólint, mindenki. Ők komolyan gondolják a motorozást és fel is tudnak öltözni. Nekem ilyenkor születnek a legjobb lámpás beszélgetéseim.


Amint jön a jó idő egyszerűen feladom mert le van ez a dolog szarva, előkerülnek a hobbisták és a menetidőből bármi áron lefaragók. Ezen felül figyelj még a biciklsekre, a buszsávban villgóval leszállókra, kocsisorok között rohangálókra stb. Nehéz.

2018. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!