Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudom elérni, hogy jó...

Mivel tudom elérni, hogy jó hangja legyen az autómnak?

Figyelt kérdés
Túlzottan sokal nem szeretnék költeni rá, (milliós tételeket) .. Kipufogóban gondolkodtam, de ott sem tudtom hogy mit és hogy.. :D Ezért tetem fel ezt a kérdést, úgy gondolom, jobb ha itt teszem fel, minthogy elmegyek egy műhelybe, és jót nevetnek rajtam... Autó: (Opel Astra H GTC 1.6) És, ha valaki tud, olyan oldalt ahonnan megtudom rendelni, (mármint a kipufogót) és, csak be kell vigyem, és mondanom hogy rakjátok már fel, azt nagyon megköszönném... :D

2018. ápr. 15. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi számít nálad jó hangnak? Szerintem keress egy mintát (mondjuk YouTube-on) és linkeld be ide. Mert így nem lehet pontos választ adni. Nem mindenkinél ugyan az jelenti a jót. (Én például simán azt mondanám, hogy lehetetlen jó hangúvá varázsolni egy 1.6-os motort. A "jó" szorosan összefügg a hengerűrtartalommal és a hengerszámmal, így minimum egy 3 literes V6-ra tudnám mondani, hogy tetszik. Ha muszáj lenne választanom, hogy kis köbcentis motoroknál mi az ami legközelebb áll a jóhoz, akkor szerintem ezt jelölném meg: [link] annak ellenére, hogy tudom hogy sokaknak nem tetszik.)
2018. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Paragi kipufogó ?:D Arról csomó Astrás videó van..
2018. ápr. 15. 12:33
 3/15 anonim ***** válasza:
A Paragi a legalja, szerintem. Amit linkeltem, azon például nagyon szépen lehet hallani a hengerenkénti fojtószelep jellegzetes hangját. Szóval csak kipufogórendszer módosítással szerintem nem is lehet jó eredményt elérni.
2018. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szóval felejtsem el hogy majd én Paragi kiput rendelgetek ?:D De inkább azt magyarázd el, hogy kezdjek ehhez az egészhez hozzá, mert nagyon tanácstalan vagyok..
2018. ápr. 15. 12:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Rakhatsz fel egy sportdobot, de utálni fogod. Szét fog menni a fejed a kocsiban a búgástól.
2018. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az nem gond, már megszoktam.. :) Egész nap a flex hangját hallom és a sok esztergagépet :D Szóval ja... És sportdobot hol kaphatok?:D
2018. ápr. 15. 12:52
 7/15 anonim ***** válasza:
És ezek után még ezt is hallgatni akarod? Nem sokat ér neked a hallásod. Ha már felraknék valamit, akkor valami márkás, saválló dobot raknék fel. Ott van némi esély, hogy normálisan van hangolva.
2018. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4: Azt, amit legelőször írtam. Mutasd meg milyen hangot szeretnél és megmondjuk, hogy a jelenleg autódból hogyan lehet azt kihozni (ha egyáltalán ki lehet).
2018. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nos, akkor megmutatom, milyen hangot szeretnék kihozni.. Itt egy link: https://www.youtube.com/watch?v=nCbp5srUb7E


Hát, valami ilyesmire gondolok éppen. :D

2018. ápr. 15. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha sikerül találnod valahol jó áron ilyen kipufogót műbizonylattal (fontos!), akkor azt megveheted és akárhol beszerelik. Ha nem sikerült találni, akkor mondjuk elmehetsz hozzájuk: [link] és megmondod mire lenne szükséged (a videót ott is megmutathatod, legalább tudni fogják mire gondolsz). Legyártják aztán felrakják (de ha sok a munkájuk lehet azt mondják, hogy inkább máshol rakasd fel).
2018. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!