Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen SZÉP autókat vennéte...

Ti milyen SZÉP autókat vennétek (5-15 év között) 2-3 millió forintból?

Figyelt kérdés
Lehet elegáns, sportos, lényeg, hogy gyönyörű és észrevehető legyen. Illetve olyat ne írjatok, aminél könnyen előfordulhat, hogy otthagy valahol.

2012. dec. 17. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
W140-es merga.
2012. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%

Nekem a nagy álmom egy Mini :) Tuti, hogy azt vennék, ha megtehetném.

Amúgy ha ennyi pénzem lenne, akkor inkább egy egyszerűbb, olcsóbb, kisebb fenntartási költségű, és olcsóbb javítású autót választanék pl egy opelt.

De egyszer tuti, hogy lesz egy Minim :)

2012. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Volga 31105
2012. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Gaz 13 (Csajka) igaz elmúlt már serdülőkorú, de szép, és feltűnő.
2012. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
7-10 éves BMW-k, Mercik már vannak ilyen árban, azok nem fognak szétesni alattad.
2012. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Mercedes CLK-t vennék. Egy feketeszínűt. Az egy gyönyörű autó amit megnéznek, megbízható és nem jön veled állandóan szembe.
2012. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

LÁtom, itt hobi szinten megy a lepontozás, de azért én is válaszolok. Nekem ha ennyi pénzem lenne, egy VW Passatot néznék, de az nem túl feltűnő. A swéd autók megbízhatóak és jó a töréstesztjük. Erre a kérdésre szerintem az S40-S60-S80-as Volvo a legjobb válasz. Kevés van belőlük az utakon és szerintem feltűnőek. [link] itt egy példa.

És megkérdezném azokat, akik lepontozták a korábbi válaszokat, hogy miért nem írtak jobbat? A kérdésre válaszok, mindenki leírta hogy mit venne. Ez volt a kérdés. Írjatok jobbat, ha a mi válaszaink nem hasznosak.

2012. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Alfa Brera/159, Lancia Delta (új), Lexus IS.

Ezek mind szép, egyedi autók, meg lehet velük jelenni.

2012. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha megbízható, szép és nem olaszosan porrá rohadó kocsit akarnék, Skoda Octavia/Superb TDI lenne a választásom. Ráncfelvarrás utáni, 2004ig kb. Kimegy a világból is, nagyon szeretem, mindkettőhöz volt szerencsém, most 2004es Octaviánk van.
2012. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Pfffff olaszosan porrá rohadó, ülj le egyes, te majom!!! És akkor beírja, hogy oktávia!!! :DD


Elegáns? Sportos? Gyönyörű? Észrevehető? Melyik igaz ebből az octaviára?? Tipikus szürke proli autó, az veszi akinek nem volt pénze Audira, de még VW-re se!!

Amúgy 2-3 millióért már AUTÓT adnak, nem egy sz@ros skodát!!

2012. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!