Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az autod.hu oldallal kapcsolatban? Hozatott már valaki velük be autót? Mennyire megbízhatóak stb?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem eszem ágába se lenne másra bízni
2018. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom itt pontosan hogyan működik, de egyrészt nem látod mit veszel meg. Másrészt, amikor már látod és visszalépnél akkor már késő. Akkora összeget kell előre kifizetni általában, hogy akkor már nem éri meg visszalépni, akkor sem, ha nem olyan a kocsi, mint gondolod. Másrészt ott a totalcar komplett cikksorozata, hogyan húznak le embereket még mindig, akik hajlandóak előre fizetni külföldi autóért.
2018. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drága!!
2018. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Laikusnak nincs más lehetősége, csak ilyen nepperekre bízni a dolgot, mert egy komplett honosítás nem egyszerű dolog, saját kezűleg is sokba kerül és baromi macerás.


Sokan foglalkoznak ilyesmivel a kereskedők közül is, csak nem csinálnak neki weboldalt.

Ha ez a terved, akkor nézd ki a kocsikat amik szóba jöhetnek valamely német vagy akármelyik országbeli hirdető felületen és hívj fel pár kereskedőt a környékeden.

Valamelyik biztos behozza.

Van olyan is, aki csak behozza, a honosítás pedig a te dolgod lesz.

2018. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy német autó honosításában azért semmi atomfizika nincs. Átlag IQ-val és kellő alapossággal bárki el tudja intézni különösebb probléma nélkül. Minden mást ezzel kapcsolatban leírtam fent.
2018. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!