Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2010 BMW 3 vs Audi A4 vs...

2010 BMW 3 vs Audi A4 vs Mercedes C class?

Figyelt kérdés

A BMW-t 25d vagy 30d motorral néztem, Audit 2.7 tdi-vel, Mercit 320 cdi motorral.

Melyiket választanátok és miért?

Nekem kîvülről a Merci a top, belül a BMW..


2018. ápr. 18. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Audi pedig kívül belül...

Megbízhatóság, fenntarthatóság témáról nem is beszélve.

Egyébként azt vedd amelyik tetszik

2018. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fenntartása egyiknek sem olcsó szóval ez nem igazán szempont itt.

Audiból a 2.7-es motort hanyagolnám és 3.0-est keresnék.


Azt válaszd amelyik tetszik mert ez annyira szubjektív hogy kinek mi jön be hogy ne mástól várd hogy megmondja.

2018. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából a megbízhatóságra vagyok kíváncsi.

1 az, hogy nem szeretném hogy túl gyakran lerobbanjon, 2 meg hogy nem is nagyon szeretnék évi 1M Ft-ot rákölteni...

De igazából nehéz döntés, mert a BMW jön be a legjobban belül, gondolom azt is a legjobb vezetni, a Merci kívül, az meg inkább kényelmes, de belül nagyon le van maradva, az Audi meg nekem kívül-belül is a második, viszont minőségre az tűnik a legjobbnak elsőre.

2018. ápr. 18. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az audit választanám.
2018. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Audi tökéletes kompromisszum a BMW és Mercedes között, ráadásul megbízhatóságban messze lekörözi a másik kettőt, ezt tapasztalatból is meg tudom erősíteni.
2018. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!