Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani turbós...

Tudnátok mondani turbós benzines, VAGY hátsókerekes autókat?

Figyelt kérdés

Keret 5-600.000Ft körül lenne átiratással együtt, BMW, Audi, Merci kizárva.

Turbósok közül konszern 1.8T motoros autóin kívül milyen lehetőségek vannak még?

Hátsókerekesek közül Ladát nem akarok, 2 literes Ford Sierra tetszett most meg, esetleg Opel Omega A. Milyen hátsókerekesek vannak még ezeken kívül?



2018. ápr. 3. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha élmény autózni szeretnél akkor én még kicsit gyűjtenék hozzá a helyedben és egy első szériás "Mazda MX-5"-öst keresnék.

pl. egy ilyet: [link]

2018. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olvass mielőtt okoskodsz.. Ha megnyitottad volna a 2 linket, vagy megnézted volna a kommenteket, nem futsz bele magadtól a pofonba, mint 2-eske.


Régen kint élek, saját házam van már kint, 2 autót tartok, de a kettő nincs 2000 euró, pedig egy ebből 3 liter feletti. Úgyhogy vagy nem vagy elég régen kint, vagy bónuszt vesztettél.


Kicsit gondolkodnál, és nem minden mondatodat felkiáltójellel fejeznél be, talán a saját igazadon kívül észrevetted volna hogy április elsejei kérdés.


De te is csak azért jöttél, hogy jól megmondd.

2018. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, mellé ment az üzenet, nem ide akartam az előzőt.
2018. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Porsche is hátsókerekes, de ebből a pénzből talán kapsz felnit rá. Vagy romot kapsz.


Ladát nem akarsz...

Kispolszki? Zasztava?

2018. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Találtam most két darab 1.8as e30-as bmw-t, egyik sedan 400ezerért, másik qp 450ért. Ez talán nem olyan tucat autó mint az e36/e46. Erről mi a véleményetek?
2018. ápr. 3. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Az e30 nem volt rossz, csak nem ezzel a motorral. BMW-t nem a 4 henger miatt veszi az ember.


Viszont szerintem nagyon nehéz találni normális állapotban levőt, max valami fanatikustól vehetsz, de ők meg általában meg is kérik az állapotnak megfelelő árat.

2018. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja jó vétel 400 000 ért az E30, már csak további 5-600 000 ret kell majd ráköltened, hogy menjen is. :D BMW olcsón hatalmas pénz temető. Akkor már tényleg 1 millió körül mazda mx5, motorikusan nagyon jó, és igazi élményautózás, nagyon alacsonyan egy kis autóban ülve hátsó kerekeket hajtva, igazi csajozós verda, csak a rohadásra ügyelj.
2018. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj hogy ennyi pénzért pedig csak a BMW ami hátul kapar. Én is ugyan így voltam, és csak az marad. Omegát ne, annak minden baja van.

Vagy a BMW vagy spórolsz még és az MX5.

Nincs nagyon hátul hajtós alternatíva.

2018. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
0%

Gondolom baxatni kell egy ilyen verda hogy ennyire a hatso kerékre van kihegyezve a dolog

Igy a lada meg a többi kgst-s szemét azonnal kiesik mert semmire nem valók!

Sierra omega stb egy igazi pudva betegágy mára mindegyik,ami a belét a földön húzva még éppen vonszolja magát valahogy

Bmw 5-6százért?!?ugyanmár.....ennyiert bmw-nek látszó szarkupacok vannak csak

Még felmerült az mx5 viszont attol se nagyon vard a csodat,mert erős motor abban sincs,de az eddig felsoroltak közül még mindig a legjobb valasztas

2018. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!