Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor illik hozzám...

Djdjdjd kérdése:

Milyen motor illik hozzám amit a2-es jogositvánnyal lehet vezetni!?

Figyelt kérdés

Az lenne a nagy kérdés, hogy ugye 208cm magas vagyok és olyan 120kiló és azt szeretném kérdezni hogy melyik motort ajánlanátok nekem!

Köszönöm



2018. ápr. 20. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
chopper,enduró,túra,sport?
2018. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az az elvárásod, hogy mások mondják meg neked, hogy mi a jó neked, mi illik hozzád - akkor a tanácsom az, hogy felejtsd el a motorozást.
2018. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen méretekkel egyik motor sem lesz elsőre kényelmes, szóval muszáj lesz magadra alakítani. Kormány csere, kormánymagasítás, ülést átszivacsozni/zselézni, hogy kényelmes legyen, meg magasabban üljél a hosszú lábaid miatt, biztos kell majd nagy plexi is, esetleg a lábtartókkal is kell trükközni. Nem mondtad meg milyen motorok tetszenek, szóval ezek közül bármire szükség lehet, az ülés és kormány testreszabását szinte minden gépen érdemes lesz majd megcsinálni. Szóval tömören ennyi infóbol azt tudom mondani, hogy vedd meg ami tetszik és alakítsd magadra.
2018. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkabb enduro fele huzodok.
2018. ápr. 23. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam a yamaha xt660R-en

Vagy esetleg robogo yamaha TMAX

2018. ápr. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!