Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogsihoz mit ajánlotok...

A2 jogsihoz mit ajánlotok kezdőmotornak?

Figyelt kérdés

A2-vel kezdenék, 18 éves vagyok, amire meglenne jogsi majdnem 19, a 125ccm-t kihagynám. Váltani tudok nem kell megtanulni. Autóra tavaly év elején lett meg a jogsi, szóval több mint egy éve, elég sokat vezetek ahhoz képest, amit a legtöbb ismerősöm. Közlekedés és helyzetfelismerés nem okoz gondot, bár néha elbizonytalanít 1-2 helyzet, de nem volt olyan, hogy nem tudtam volna, mit csináljak. Robogókat próbáltam, meg segédmotorokat is nyilván ezek messze nem motorok. Velük is megy a közlekedés.


Nekem nem a vadulás a cél motorral, meg a gyorsulás hanem a közlekedés. Szabályokon belül közlekednék. Tudom, hogy ez nagyon nagy lépés a semmiről egy nagy motorra, ezért kérem ki a véleményeteket.


Én GS500-ra gondoltam. Viszonylag olcsón vannak szép állapotban és ahogy olvastam elég jó gépek. Kezdésnek?



2018. ápr. 21. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírás alapján gondolom nincs erre több milliód. Ebben az estben a GS500 tökéletes. Nekem ez volt az egyik tanuló motorom, amikor A2-ről A-ra váltottam (motor hiány volt...). Nagyon könnyen kezelhető, kis kezesbárány. Ereje is elég van. Egyetlen hátrány, hogy nincs ABS-es verzió.
2018. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yamaha Dragstar 650 - már ha fontos, hogy jól nézzen ki. :)
2018. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
GS 500 az egyik legjobb, de a Kawasaki Er-5 a Yamaha XT660, Yamaha MT-03, Suzuki DRZ-400 sem rossz kezdőmotor.
2018. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. ápr. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!