Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vezérlés csere mennyib...

Audi A4 vezérlés csere mennyibe fáj?

Figyelt kérdés
Audi A4 combiban szeretnék vezérlést cserélni mert most vettem és nem tudom mennyibe kerül . Kb mennyire számítsak ? 2.5 Tdi

2018. ápr. 21. 18:02
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
1.9-esbe szerelő válogatja Csongrád megyében. 50-100 000-ig volt ajánlat.
2018. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2.5 V6 TDI? Hát akkor....


Először is, biztos hogy kell cserélni? Mert ugye ez láncos, és nem úgy van mint a szíjnál, hogy cseréljük, ha kell ha nem. Aztán a 2.5 TDI-nél szét kell szedni konkrétan az autót hogy ki tudd cserélni a vezérlést, konkrétan 2 napi meló egy szerelőnek, és nagyon könnyű elrontani. Ráadásul ilyenkor mindig előbukkannak még kissebb-nagyobb problémák. Alsóhangon is 200.000 forint egy ilyen meló ennél a motornál.

2018. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2.5-ösbe ennél jóval drágább lesz,a v6-os motor hosszában van benn, és le kell robbantani az autó egész elejét hogy hozzáférj a vezérléshez.


100 fölött lesz az biztos, és félnek is tőle a szerelők "mert ez nem olyan, mint a többi".

2018. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Leírom hátha valakit a későbiekben érdekel . Nos nekem a szíjas fajta van és ebbe a komlett csere 185 ezer volt mindennel együtt

2018. máj. 13. 08:54
 5/5 Bobbiw válasza:

Sziasztok. Csak most láttam ezt a kérdés témát. Pedig engem frissen érint .

Ahány szerelő műhely annyi féle hozzáállás. Vagy legalábbis érdemes több árajánlatot "kérni".

Én saját magam rendeltem a v6tédéibe komplett vezérlő szíjakat vízpumpával. 74eHUF ért (G..tes) márkát. A szerelési díjnak pedig 5500HUF/óra díjjal 10 órás munkát számoltak.

Így én a 200000 HUF os árat már elsőre soknak tartottam. Persze a legtöbb műhely szereti kijelenteni, hogy nem vállal munkát hozott alkatrészre.. bla bla bla..

2018. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!