Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy BMW E60 2007-es...

Crytec kérdése:

Adott egy BMW E60 2007-es 252d automata váltó olaj csere után hezitálva vált, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Automata váltó olaj lett rajta cserélve, ZF-re. Belement mind a 9L, elmentem vele egy hosszabb kört, hogy járja át, de azt vettem észre, hogy valamikor szaggatva vált, ( nem dúrván. ) tényleg, ha nem is koncentrálsz a váltóra észre se veszed. Mitől lehet? Olaj csere előtt nem csinálta

2018. ápr. 21. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam nem 9liter, hanem 7liter ment bele.
2018. ápr. 21. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
nem inkább 525?
2018. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hezitálás emberi tulajdonság, egy automata sebességváltó nem képes ilyesmire. :(
2018. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

525d , elnézést.


akkor úgy írom, érezni hogy dadogva próbál váltani.. de ezt alig érezni, szóval nem durván ránt és társai..


el mentem vele egy nagyobb kört, ma reggel megemelve megnéztem az olaj szintet folyik -e ki.. és semmi, plusz 1l bele ment

2018. ápr. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!