Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni,...

Milyen autót érdemes venni, milyen személyi tapasztalatok vannak az alábbi autókon?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás elé nézek rövidebb időn belül, ki is néztem pár autót Opel Astra H, Opel Vectra C, Peugeot 407, Skoda Octavia I, Opel Astra G. Kizárólagosan is benzines autót akarok venni, dízel számomra teljes mértékben felejtős. Motorjuk terén nem igen tudom, még pontosan, milyet vegyek, de ezért szeretném azt kérdezni, mik a személyi tapasztalatok az autókról? Ajánljátok esetleg?

2018. ápr. 24. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Vagy G Astra, 1.4 (az 1.6 ette az olajat) vagy Octavia 1.6.

Mindkettő megbízható, 800 körül értelmes darabok is vannak.

Személy szerint G Astra, sokkal puhább anyagok vannak benne mint az Octaviában ami egy kopogós doboz.

2018. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fatertól 5 évesen vettem Astra H-ját most 10 éves, soha egyikünknek sem volt semmi gondja vele. Mondjuk nem tartom szép autónak.
2018. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nekem a H Astra mondjuk tetszik,de a belseje kicsit érdekes számomra is, de mindenki más...
2018. ápr. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!