Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TOYOTA D-4D cat 2.2 motor?!...

TOYOTA D-4D cat 2.2 motor?! Kinek volt ilyen motoros autója? Milyen élmény volt? 177LE kiadás érdekel főként. Mik a tapasztalatok? Fenntartási költség? Megbízhatóság? Fogyasztás, szervízárak, típushibák? Érdemes ilyent venni?

Figyelt kérdés
Nézegettem a toyota d4d cat 2.2 motorral felszerelt toyotákat, hasonló kaliberű autók érdekelnének még jó erős dízelek (opcionális fogyasztással, nagy nyomatékkal) mindennek megfelel egy jó avensis 177LE /400nm nyomaték. Ám a külső számomra nem túl nyerő, láttam Aurisban is ezt a motort az kicsit nőies számomra. de bármi érdekel hasonló kaliberű erősségű autók és a szóban forgóról vélemény. Jó lenne olyan is akinek van / volt. Előre is köszönöm.

2017. dec. 2. 03:24
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Cikk 3/4-ig görgess le.

2017. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, és az óriási lelkesedésedet letörni, de ez a toyota legszarabb motorja. Válaszd inkább a kissebbik dízelt, vagy a benzineseket!
2017. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még tudtok válaszokat adni. Vágom bajos bajos...a másik bajos ,hogy tetszenek nekem ennél bajosabb kocsik is...ezért érdekelne...akkor mi a ló fenét vegye 170 LE felett 400 Nm nyomaték felett? Lehúrogtak sokan, mert próbáltam elképzelni magam mindenféle luxusautóba ,vagy sportkocsiba...na ez nem az. Azt hittem egészséges alternatíva? De akkor milyen erős kocsit mondjak amire azt "mondjátok" Oké ez a legfaszább megbízható erős takarékos?
2017. dec. 3. 01:29
 4/9 anonim ***** válasza:

erős is legyen, meg takarékos is...

ez így nem megy komám. az erőt, energiából alakítják át. tehát, ha valami erős, akkor az nem takarékos.

Pl.: az irodista elvan egy lekváros zsemlével egész délelőtt. a talicskát toló culágernek viszont egy fél szál kolbász kell három zsemlével ugyanarra az időre.

Még valami! Ha erős autót akarsz akkor arra pénzt kell fordítani. ingyen nem tudsz jaszkarizni a falubeli csajoknak. ha bírod bukszával akkor vegyél nagy problémás dízeleket,ha pedig csóró vagy, akkor érd be egy swifttel.

2017. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

A japánok nagyon tudnak frankó benzinmotort tervezni, de a dieselek sajnos nem az erősségük. Vannak megbízható diesel motorjai a Toyotának 1.4, 1.6, 2.0 D4d, ezek elketyegnek sokáig, de nem ezekkel fogod magad alá gyűrni az aszfaltot, mert a-ból b-be eljuttatásra vannak tervezve, a sportosság valahogy kimaradt. Viszont az általad írt 2.2 Dcat motor az nagyon kerülendő, mert abból két fajta létezik, amelyikkel már baj volt, és amelyikkel ezután lesz baj.

Ha mindenképpen diesel, és megbízható is legyen, akkor inkább el kéne kezdeni gondolkozni egy jó kis 1.9 tdi passaton.

2017. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen autóm van avenis , sose volt még vele semmi baj, és meglehetősen lendületesen megy🙂
2017. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 inkább hagytad volna ki a szmókendsármtédéjit a válaszodból...
2017. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dzsafi válasza:
0%

#5!

Autóalkatrész kereskedelemben dolgozok. Az 1.9 Fosvágenek a leg szarabbak a földön, abból olyan még nem volt, hogy jó legyen! Hidd el viszik hozzá a cuccot, mint állat, u.a. bmw, opel... Érdekes a Toyotákhoz alig visznek alkatrészt, a dízelhez se többet. Az első generációs 2,2 tényleg nem volt egy siker (magyarul tényleg szar akárcsak az összes 2.2 dci) De a második generációs már olan, mint a japán benzines...

2019. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha erős jó Diesel kell felejtő a 2.2 d cat. Alternatívának Honda 2.2 cdti. Vagy a Volvo 2.4 Diesel. Mindegyik elég erős, és keveset fogyaszt. Országúton el vannak 5 liter alatt.
febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!