Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letegyem igy a jogsit?

Letegyem igy a jogsit?

Figyelt kérdés
Eléggé parázós vagyok (abból adódóan sok embert buktattak meg körülöttem illetve csak sokadjára engedték át őket)de tanulással nincsenek gondjaim ... félek hogy én is ugy járok és azért ez nem kis pénz:( de volt olyan ismerősöm akiről nem gondoltam hogy átmegy és elsőre sikerült neki)
2018. ápr. 25. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm aki azt se tudja melyik a jobb és melyik a bal keze, mégis átment. Az ilyenek adják nekem az energiát, tedd te is azt :D
2018. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha vársz csak drágább lesz
2018. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jármű vezetés megtanulása nem elméleti tantárgy, amit be is lehet magolni, így nem sok jelentősége van annak, hogy az illető egyébként milyen tanuló az iskolában.

Fontos az, hogy milyen gyorsan tanulja meg a vezetéshez szükséges elemeket, de az a gyakorlati készségeken múlik.

Nagyon sok lett az autó az utakon, és ahol tömeg van, az közlekedés nehezítő körülmény is - ezért nehezebb mostanság a közlekedés, mint 20 évvel ezelőtt volt, ennek ellenére, és éppen ezért ma sokkal többen szeretnének jogosítványt, mint 20 évvel ezelőtt, és többségüknek sikerül is.

Ezt kell szem előtt tartani, a forgalmi vizsgán megbukó tanuló többnyire nem azért bukik meg, mert hülye, egyszerűen annyi történik, hogy azt mondna a vizsgabiztos, gyakoroljon még.

Azt is tömegek értelmezik félre, hogy 30 óra vezetés után jön a forgalmi vizsga... jöhet, de a 30 óra egy kötelező minimum óra szám, ami a tanulók többségének kevés a sikeres forgalmi vizsgához, nagyon sokan 50-60, vagy még több óra gyakorlás után tesznek csak sikeres forgalmi vizsgát, és azok a tanulók egyébként lehet sokkal intelligensebbek azoknál, akik kevesebb gyakorlással is le tudtak vizsgázni.

Nem olcsó a jogosítvány megszerzése, el kell dönteni a kezdés előtt, hogy hajlandó-e rá költeni a tanuló, és végig megy az úton akkor is, ha 50-60 órát kell majd vezetnie, vagy 30 óra után már nem akar többet rááldozni - utóbbi esetben nagyon meg kell gondolni, hogy bele kezdjen-e.

Az egész tanfolyam kulcsa, egy jó gyakorlati oktató, aki valóban tanít, és jó tanácsokat ad... ha azt mondja, hogy még nem érdemes vizsgára jelentkezni, érdemes megfogadni azt a tanácsát is.

A normális oktató nem akarja lehúzni a tanulót, neki is érdeke, hogy az levizsgázzon, és minél előbb vizsgázzon le, de ugyanakkor valóban képes legyen egyedül közlekedni... neki ugyan mindegy melyik tanuló fizeti az órákat, a levizsgázott tanuló helyett megy a következő, elég hosszú várólisták vannak.

Sajnos az is tagadhatatlan, hogy sok oktató valójában alkalmatlan a minőségi oktatásra - ezért is ez a legnagyobb kérdés a tanulók részéről, hogy kihez menjenek

2018. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!