Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel Suzuki Swift?

Dízel Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Munkába járáshoz, ami kb. napi autópályás 60 kilométert jelent, kellene egy keveset fogyasztó autó, max. 1.5 millióig, s lehetőleg 10 évnél fiatalabb. Én egy 1.3 DDIS Swiftet néztem ki, tetszik is, de úgy tudom ebben nem Suzuki motor van, nem tudom mennyire lehet rizikós.
2018. ápr. 26. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

a suzuki nem gyárt dízelmotort. olasz motor van benne, de egy sorozatban indiai volt. a minőséggel nem volt probléma.


a motorolaj-csere nagyon fontos, ha az rendben van, akkor soha nem megy tönkre a dízelmotorjuk.

2018. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól tudom fiat eredetű 1.3jtd van benne ami nem túl acélos. Viszont egy Swiftbe minek dízel motor? Az 1.6szívó sem eszik többet közel azonos teljesítménnyel cserébe soha nem fog elromlani.
2018. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
ott a pont
2018. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
ott a pont.
2018. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.3 Multijet van benne, de szerintem ilyen kis autóba hülyeség a dízel rizikóját bevállalni. 1 liter ha nyersz vele..
2018. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!