Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift világítás problém...

Suzuki Swift világítás probléma. Valaki help?

Figyelt kérdés

Hali.

Adott egy kis Suzuki Swift (1.0, 1999). Most vettem pár napja, természetesen vannak kisebb hibái, amikből egyet megemlítek, és hátha tudtok segíteni: Nem volt műszerfal világításom valamint rendszámtábla világításom, és amikor úgy indexeltem hogy nyomtam a féket közben akkor gyorsan kattogott az index (ha nem nyomtam a féket akkor jó volt)..Nem tudtam hogy mitől lehetnek ezek, ezért ma levettük a hátsó lámpabúrákat és láttuk hogy mind a kettőből hiányzik a ködlámpa izzója. Ezeket pótoltuk, és ami ezután történt..: az index most nem kattog gyorsan fékezés közben, van rendszámtábla és műszerfal világításom is, de ha leveszem a gyújtást akkor nem alszik el a műszerfal világítása sem és a rendszámtábla világítás sem..Ez meg mitől lehet?:D



2018. ápr. 23. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ezek nem gyújtásra kapcsolnak fel, hanem ahogy kapcsolod a világítást úgy kapcsolnak fel. Asszem már a helyzetjelző kapcsolásával kapcsol a műszerfal világítás is meg a rendszámtábla világítás is.
2018. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor összeégett valami a kapcsolónál.
2018. ápr. 24. 06:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első esetben testelési hiba volt, ha jól gondolom a féklámpa az irányjelző izzókon keresztül kapott testet. A második pedig nem hiba, gyújtás nélkül működik minden lámpa. A kulcs állásától függetlenül világít a féklámpa, első kattanáskor helyzetjelző + műszerfal, másodikra tompított.
2018. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: nincs ráadva semmilyen világítás sem,és úgy világít a műszerfal és a rendszámtábla.
2018. ápr. 26. 06:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem írni, már rég megoldódott. A biztosítékokat össze vissza tette be az előző gazdája...Kicseréltem őket normálisan és azóta zsír.
2018. nov. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!