Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ráz az autó, az ajtóknál?

Ráz az autó, az ajtóknál?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: adott egy benzines Renault Thalia, ami az utóbbi időben olyat csinál, hogy mikor szállok ki, és be akarom csukni az ajtót, megcsíp az áram, ahogy hozzáérek az ajtóhoz. Eleinte nem is tűnt fel a dolog, előfordul velem más tárgyakkal is, azonban mostanában teljesen rendszeres lett a dolog, főleg ha hosszabb utakat megyek egyszerre (legalább 40-50 km). Ja és az utasaim is említették mrá. De csak kiszálláskor, mikor becsukom az ajtót. Akkusaruk meghúzva, más ötletem nincs is, valaki volt már hasonló helyzetben?

2018. ápr. 29. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Cseréld le a susogós melegítőt, vagy dobd le a műszálas üléshuzatot.
2018. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 spectator ***** válasza:
Nekem még a Zsigulinál és Skoda 120L-nél is előfordult. Alkatrészüzletben kapni kb. 2-3 cm széles, néhány araszos gumiszalagot, amibe acélháló van beleszőve. Ezt kell valamilyen FÉM-részhez hozzá-csavarozni úgy, hogy a vége egy kicsit csússzon a földön. Tökéletesen bevált.
2018. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es

Változatos az öltözetem, és nem szar ruhákban járok, szerintem. Azért érdekes a dolog, mert régen nem fordult elő.

2018. ápr. 29. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

kaszni, blokk, generátor között valahol elment a testelés.

Renaultnál nem meglepő. :(

2018. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ért hozzá, csak szereti fikázni a franciát.


ELektrosztatikus feltöltődés lesz az. Susogós / üléshuzat kuka, és megjavul.

2018. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Változatos az öltözetem, és nem szar ruhákban járok,"


Csak éppen az általános iskolát hagytad ki amikor az elektrosztatikus feltöltődést tanították.

Szar ügy!

2018. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akartam kritizálni az öltözékedet, nem is nagyon érdekel, de a rajtad lévő ruha anyaga/üléshuzat anyaga kombó okozza a jelenséget.
2018. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akár ez is lehet az oka. A bibi ott van, hogy nincs semmi üléshuzat az autóban, a gyári kárpitokon ülök. Na mindegy, kipróbálom még más ruhákkal is, meg utánanézek majd a dolgoknak.
2018. ápr. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!