Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit éreznek az olyan emberek,...

Mit éreznek az olyan emberek, akik egy kis autóra, pl golf, ráraknak 19"-os felniket?

Figyelt kérdés
Ismerősöm is vett a golf-jára 19"-os felniket, röhejes ahogy kinéz azon a 4m hosszú autón, plusz sír a szája a gumik árán ;)

2018. ápr. 29. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy milyen vagány, meg hogy megrémül tőle minden ember, aki meglátja, és milyen komoly.

Ehhez képest nagyon bénán néz ki, rugózása semmi, belever mindenhol a kaszniba, és hogy nem fogja tudni eladni utána, az fix. De azért megpróbálja visszarakni rá a 13/175-ös gumikat, csak épp a futóműve lesz gatya az autónak, ő meg hirdeti ugyanannyiért bivalybsznádon, amennyiért a nyugdíjas tanárnéni pl Budapesten.

2018. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak halkan jegyzem meg, hogy néhány Golf gyárilag készült 19-es és 20-as felnikkel is...
2018. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
Elégedettséget érzünk és a parkolóban mosolyogva nézünk vissza az autónkra
2018. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 G4 alatt 18" volt a max, de szerintem a G7R alatt is 18" a rendelhető legnagyobb felni.
2018. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2: tudom, hogy gyári méret még egyes modelleknél, de akkor is. Az egy nagy sedanra való felniméret, nem egy golfra..
2018. ápr. 29. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, hogy te ezt jobban tudod mint a VAG konszern, becsszó! De tényleg, becsszó! :D
2018. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felteszek én is egy kérdést: mégis miért ne lehetne egy 4-es Golfra 19-es felnit tenni? Én mentem ilyennel, tényleg kényelmetlen, de az úttartása tökéletes. Ja és szerintem pedig nagyon jól nézett ki az autó vele. Ezerszer gagyibb szerintem a nagyon elterjedt 195/65 R15 méret, ami a legtöbb Golfon van, na azzal néz ki gagyin az autó, mert túl magas a gumi oldalfala.
2018. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert aránytalan, kényelmetlen. Golfra szerintem az arany középút, 17" való.
2018. ápr. 29. 14:06
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:

Szerinted. Szerintem a fehér kenyér finomabb mint a félbarna, de van akinek a félbarna ízlik jobban.

Vegyél magadnak 17-est (ha van kocsid...)

2018. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tény és való, a 17-es az arany középút a Golfra, ebben teljesen igazad van. De ha valaki nem milliárdos, de mégis szeretné kicsit kiélni magát, akkor miért is ne tehetne a Golf 4 alá is 19-est? Ráadásul úgy, hogy a Golf 4 alá gyárilag is van ajánlott 19-es méret, akármilyen hihetetlennek tűnik :)
2018. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!