Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportmotor vagy enduro? Ti...

Sportmotor vagy enduro? Ti milyen stilust preferaltok? A2 es jogsim lesz es nagyon vacilalok e ketto kozott.

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként jobb lesz az enduro, és jobban használható a mindennapokban, bírja a rosszutakat, stb. Amúgy nekem sportmotorom van, de csak hobbimotorként funkcionál, és van mellette jelenleg egy enduro, de az csak terepen megy.
2018. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha normális mindennapi közlekedésre kell, akkor az enduro kényelmesebb, rugózása puhább, fordulékonyabb, könnyebb, egyszerűbb vele az autók közt lavírozni.

Mondom ezt egy 1000-es Yamaha Thunderace tulajdonosaként. Gyakran irigylem a túraendúrókat, mikor egy óra motorozás után fáj a s€ggem meg a karom.

2018. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

EZ nagyban függ személyes preferenciától, magasságtól, tervektől. Ha mondjuk túrázni szeretnél, vagy földutakon tekeregni, akkor hanyagold a sportmotort. Ha csak ingázni szeretnél, és csak műúton, és nem mész Pest megyén kívülre, kakucsringezni szeretnél sokat, akkor mehet a sportmotor is.


Nekem túraendúróm van (eladó amúgy, ha érdekel, feldobozolva, Suzuki Freewind, 35 kW), és elégedett vagyok a választásommal, a következő is hasonló, kicsit sportosabb (TDM 900).


Úgyhogy felhasználási céltól függ.

2018. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cső, na mit vettél?

Én a múlt vasárnap vettem egy Suzuki VX 800-at és basszus, imádom. Volt endúróm, több sportmotorom, de ez a motor élvezetesebb az ezres Thunderace-nél. Kényelmes, jó az úttartása, kis ívben megfordul és a V2-es blokk gyönyörűen szól ráadásul bika erős. Olyan, mint egy mozdony. 1500-as fordulattól használható. Ha tudtam volna hogy a túra / chopper ekkora élmény, már az elején azt veszek. Klasszikus motorozós feeling ami nagyon elkap rajta, már nem is akarok száguldozni, mint a sportmotorral. Ha tetszenek, nézz meg néhány choppert, mint pl egy 250-es Honda Rebel - faternak ilyenje van, megbízható tartós motorok

2018. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!