Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményük a Ford, Fiat,...

Mi a véleményük a Ford, Fiat, Francia auutókról, (Focus, Bravo, Megane) érdekelne. Szerelése, illetve melyiket javasolják. A dizelt kizárnám az unió miatt, de ha önök szerint jó, akkor melyik. Illetve a benzinesről is érdekelne a véleményük?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ford, Fiat, Francia.

Szép F betűsök.

Az F1-et ne hagyd ki.

2018. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a felsoroltaknak semmi közük egymáshoz, de amúgy ezekből a Ford az, ami ajánlott és nagyon jó választás. Mondjuk egy Ford Focus 1.6 TDCI-vel kiváló lehet, nem értem miért ne lehetne dízelt venni, de ha nem szeretnéd, akkor van benzines is természetesen.
2018. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Fiat 1.4-es szívó, vagy Tjet motorjai jók, a többit nem ismerem. A dízel felejtős, lejtőn az áruk..
2018. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1es Fóka kiváló autó, Fiat Bravo-Brava páros szintén remek az 1.6 16v motorral franciáról nem tudok beszélni
2018. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Fiat olasz és nem francia...

Nekem dízel van belőle és nincs vele probléma

Benzinesből 1.4 T-jet motorjuk van és úgy tudom az is problémamentes

2018. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy a Fiat francia
2018. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
folkswagent is hozzáveheted. Szerintem majdnem az összes európai autó úonnan ipari hulladék. Suzuki, toyota, honda a te autód. Ezek kötül csak szívó, nem közvetlen befecskendezéses benzines.
2018. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A dizelt azért kérdeztem,mert az Unió meg akarja szüntetni,mert káros!!
2018. máj. 1. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
dragam az mire megszunik meg vagy 50 ev csak szolok.... hol hallod ezeket a marhasagokat? nehany nagyvarosban akarjak korlatozni es ott is csak bizonyos euroX kategoria alatt... es ugyanez ervenyes a benzinesekre is. ne az origot olvasd meg a tv2-t nezd. a focus 1.6 tdci pedig bazi jo auto, nekem is ilyen van, el nem adom meg jo darabig az biztos. jo a fogyasztasa, kicsi a szervizigenye, olcso az alkatresz hozza, autopalyan siman hoz egy 160-as atlagtempot.
2018. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Néztem a focus 1.6 TDCI tényleg jó autó!!!
2018. máj. 3. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!