Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 autót érdemes...

Peugeot 206 autót érdemes venni? Jó autók?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenen tanultam vezetni. A-ból B-be eljutni megfelel, 0 élvezettel. A nagyobb, 2 literes motorral annyira nem lehet rossz, hiszen relatíve könnyű autóról van szó.

Azt tudom, hogy az oktatómnak folyamatosan elektromos problémái voltak az autóval. 5 év alatt kétszer cseréltek benne motorvezérlőt.

2018. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek egy ekkora kasztnihoz 2 literes motor? Közlekedni még az egy literes 60 lovas is kényelmesen elég, max ha autópályázik akkor érdemes egy nagyobb motorral gondolkodni.


Amúgy meg elég sokat látni belőle, ha olyan rossz volna nyilván nem vennék meg pláne azok akiknek fontos az olcsó fenntarthatóság. Nem problémás darabok, de még ha gond is van fillérekért van alkatrész.

2018. máj. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rozsdásodik, kicsi, olcsó.

Kb ezért van sok az utakon.

Ellenben drága a hátsó híd felújítása, nagyon nehéz szerelni, szerelők elküldenek vele együtt a francba, és igen, az elektronikai, meg minden más bajok.

2018. máj. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. máj. 2. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!